Rüyada Beyaz Perde Görmek

Rüyada Beyaz Perde Görmek

Rüyada beyaz perde görmek, tabir yerindeyse kötünün iyisi olarak yorumlanan rüyalar arasında olduğu şeklinde yorumlanır. Çok ciddi, önemli ve aşılmaz olmayışına rağmen rüya sahibine sıkıntı verecek ve huzurunu kaçırmayı becerecek tatsız durumların meydana geleceğine ya da böyle bir olayın baş göstereceğine delalet eder. Deyim yerindeyse sinek bir şey değil, mide bulandırır tabirine uygun durumlarla karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Beyaz Perde Çekmek

Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntıları, üzüntüleri ve zorlukları gizlemeye çalıştığına ve bunu kimseye belli etmek istemediğine ifade  edilir. Rüya sahibi metaneti ve olgunluğu ile herşeyi içinde yaşıyor ve sırlarını dışarıya vermeyi tercih etmiyor demektir.

Rüyada Beyaz Perde Almak

Rüyasında beyaz perde aldığını gören kişinin başının ağrımasına neden olacak olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin moralinin bozulacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına ama durumun kısa süre içinde atlatılacağına ifade edilir.

Rüyada Beyaz Tül Perde Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için güzellik, esenliğe ve ferahlığa kavuşmaya ifade edilir. Rüya sahibinin sorunlarının bitmesine ve mutluluğu bulmasına vesile olacak olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Perde Yıkamak

Zorluklarla mücadele etmek için çalışmaya, çabalamaya ve sabretmeye işaret edilir. Rüyayı gören kişinin rahat etmeye ve kafasını boşaltmaya ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kişinin bütün gayretinin de bu yönde olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Beyaz Perde Dikmek

Geçim derdinden, işsizlikten ve parasızlıktan kurtulmaya, maddi anlamda güçlenmeye, borçları rahatlıkla ödeyebilme imkânına sahip olmaya ve kolay bir hayat yaşamaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve hayallerinin karşılığını bulacağına delalet edilir. Rüya sahibinin güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. AhSen dedi ki:

    O kadar güzel ki. Orhan

  2. ilyaseren200 dedi ki:

    Emeğinize sağlık Orhan.

  3. kartal_magduru_985 dedi ki:

    Allah razı olsun. Rüyada Beyaz Perde Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle