Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Rüyada beyaz pantolon görmek, rüya sahibinin iyi huylu, ahlaklı, namusunu koruyan ve gözleri eşinden başka bir kimseyi görmeyen güzel bir kadınla evlenmesine işarettir. Beyaz pantolon bazen de kişinin dinidir. Bu rüya sizin için hayırlı ve güzel olana, ahlakınızın güzelliğine, hayırlı kısmetlere, talihli ve şanslı günlerin gelmesine yorumlanır.

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon gören kişi kendisine maneviyata yönelterek kötü olan her şeyden uzaklaşır. Bu rüya özellikle ibadet ehilleri için çok güzel ve hayırlı bir rüya demektir. Yaptığınız sevaplar ve noksansız ibadetler sayesinde derecenizin yükseldiğine, ahlaki anlamda insanlara yol gösteren ve herkesin gıpta ettiği birisi olmanıza da delalettir.

Rüyada Renkli Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon gören kimse ya işinde yükselir ve saygı kazanır veya dini anlamda derecesini kaybederek bazı günahları yüzünden pişmanlıklar yaşar demektir. Kırmız pantolon süslü ve gösterili bir kadınla evleneceğinize ve eşinizin namuslu ama cazibeli bir bayan olduğuna; yeşil pantolon dini anlamda mükemmelliğe, güzel karaktere ve ahlaka, güzel geçime, maddi manevi her anlamda yükselmeye; sarı pantolon ise hastalığa veya kişinin geçireceği bazı rahatsızlıklara ifade edilir.

Rüyada Yeni Pantolon Görmek

Rüyada yeni pantolon gören veya onu giyen kimse evlenir. Eğer evli ise hanımı ile iyi geçimi olur, yuvaları daima mutlu ve huzurludur. Bazen de bu rüya namusu korumaya veya kişinin ahlaki anlamda biraz daha dikkatli davranması gerektiğine, kadınlar için iffetli olmaya delalettir.

Rüyada Kendisine Pantolon Verilmesi

Rüyasında kendisine pantolon verildiğini veya hediye edildiğini gören kimse korktuklarından emin olur; yeni bir başlangıç yapar, eski işini terk ederek daha karlı ve güzel bir iş sahibi olur. Pantolon satın almak ise yapacağınız bazı çalışmalar ile dikkat çekeceğinize ve bu anlamda kazançlı işlere girişeceğinize delalettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. avi35 dedi ki:

    siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

  2. Tuğçe dedi ki:

    Teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle