Rüyada Beyaz Masa Görmek

Rüyada Beyaz Masa Görmek

Rüyada beyaz masa görmek, doktor veya hemşire olmak, bu yönde eğitim almak ve akademik olarak da ünlü bir bilim insanı haline gelmek şeklinde ifade edilir. Beyaz yakalı diye tabir edilen şekilde bir iş bulmak ya da böyle bir mevkide çalışmak, kalabalık bir fabrika ya da iş yerinde sorumlu bir yönetici konumuna yükselmek, başarılarından dolayı kişinin sürekli yüreklendirilerek terfi alacak olmasına da yorumlanır. Yarım kalan ve aksiliklerden dolayı bir türlü zamanında tamamlanamayan işlerin bitirileceğini ve kişinin en kısa zamanda yeni projelere başlamak için heyecan içinde olacağını delalet eder.

Rüyada Beyaz Masada Çalıştığını Görmek

Özellikle iş arayan kimseler için müjdeli bir haberdir ve uzun yıllar boyunca kariyer olanakları da olan bir işe girmek manasına yorulur. Çalışma hayatına kısa sürede adapte olan kişinin giderek işkolik bir insan haline gelmesine ve kendisine az zaman ayırmasından ötürü bir süre sonra nefes almak için dinlenmek isteyeceğine de işarettir.

Rüyada Beyaz Masa Satın Almak

Bir işi nihayete erdirmek istemeye, aniden nikahlanmaya, mutlu bir çalışma hayatına delalettir. Doğru seçimler yapmaya ve bundan sonraki hayatında ne istediğini bilerek, ona göre davranmak isteyen rüya sahibinin çalışmaktan asla yerinmeyeceğine de ifade edilir.

Rüyada Beyaz Masa Taşımak

Evinden iş yerine beyaz masa taşıdığını görenlerin çalışarak geçirdikleri zaman giderek artar ve özel yaşamlarını, eşlerini, çocuklarını ihmal ederler. İş yerinden eve beyaz masa taşımak ise özel yaşamla iş yaşamı arasında mükemmel bir uyum yakalamak anlamına yorulur. Kişinin her türlü ortamda eğlenmeyi bilerek hareket edeceğine ve rızkının artması ile yaşamını da şekillendireceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Masa Görmenin Psikolojik Yorumu

Yüksek emellere sahip olan kişilerin amaçlarına hizmet edecek her türlü insanı ve ortamı lehlerine kullanmaya çalıştıklarına, hırsla bağlandıkları emellerine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışarak ve bu yönde planlar yaparak yaşadıklarına işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle