Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir ve hayırlara alamet eder. Temiz haberlere, sürpriz gelişmelere, güzel, olumlu ve iyi gelişmelere ifade edilir. Rüya sahibine umut verecek, yolunu aydınlatacak, kendisini cesaretlendirecek, niyetleri ve amaçları doğrultusunda harekete geçmesine vesile olacak olayların yaşanacağına ve kişinin eğlenceli günler geçireceğine ifade edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Beslemek

Rüya sahibinin yarınlarına dair hedefleri, planları, düşünceleri ve hayalleri, olduğu anlamına yorulur. Kişi, geleceği için güzel düşünceler içinde olup, büyük amaçlar taşıyor demektir.

Rüyada Beyaz Kuş Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin arka arkaya çok mutluluk verici haberler alacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına işaret eder. Kısmet, şans ve uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bahtının açık olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Tüyü Görmek

Rüyasında beyaz kuş tüyü gören kişi dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacak, onların yükünü üzerinden atacak ve böylece hafifleyerek, rahat edecek aynı zamanda huzuru bulacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Yakalamak

Rüyayı gören kişinin hayatının fırsatını elde edeceğine delalet eder. Bu önemli fırsatların rüya sahibinin hayatında köklü değişikliklere vesile olacağına ve hayatına hem maddi hem de manevi anlamda büyük değerler katacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Kuş Öldürmek

Rüya sahibinin yapacağı küçük bir dikkatsizlik ya da yanlışlık nedeni ile bir daha kolay kolay ele geçmeyecek kadar özel ve değerli bir şansı kaybedeceği anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Kuş Tutmak

Hayallerin gerçekleşmesine, kişinin başarılı olmasına, kafasına koyduğunu elde etmesine, emeklerinin karşılığını görmesine ve bu sayede yüzünün gülmesine delalet eder. Rüya sahibinin çok güzel bir dönem yaşayacağına, bu dönemde hayatının en güzel işlerini yapacağına delalet eder

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle