Rüyada Beyaz Koyun Görmek

Rüyada Beyaz Koyun Görmek:

Rüyada beyaz koyun görmek, kişinin saygınlık ve itibar kazanacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine delalettir. Bazı alimlere göre beyaz koyun liderlik vasfını taşıyan bir kimsenin yönetici olmasına, makam ve mevki sahibi olup insanlar tarafından takdir görmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de gören kişinin yaşayacağı mutlu günlere ve sıkıntılardan kurtulup ferahlamasına işaret eder.

Rüyada Beyaz Koyun Kesmek:

Rüyada beyaz koyun kesen kişi, bir topluluğa önder olur veya topluluk içinde güzel bir isime kavuşur. Bu rüya din ehli insanların müşrikler karşısında zafer kazanmalarına, özellikle gayri Müslümlerle savaş halinde olan bir topluluğun onları mağlup edip yaşadıkları sıkıntılardan tamamen kurtulmalarına ifade edilir. Bazen de bu rüya mal ve mülk edinmeye veya para kazanmaya delalettir.

Rüyada Beyaz Koyun Postu Görmek:

Rüyada beyaz bir koyun postu gören kişi, hiç ummadığı bir yerden gelir elde ederek mal sahibi olur. bu rüya bazen de saygınlığa, asalete, kişinin yaşayacağı güzelliklere ve her anlamda başarılı olup isteklerine kavuşmasına da ifade edilir.

Rüyada Beyaz Koyun Sürüsü Görmek:

Rüyada görülen beyaz koyun sürüsü, gören kişinin hayırlı ve inançlı bir topluluk içinde bulunacağının ve onların feyzinden, bereketinden yararlanacağının işarettir. Beyaz koyun sürüsü bazen de günahlardan tövbe etmeye, selamete ermeye, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve rahatlamaya işaret edilir.

Rüyada Beyaz Bir Koyunun Kaybolması:

Rüyada beyaz bir koyunu olup bunun da kaybolduğunu gören kişi, iş hayatında itibarını kaybeder veya bazı zararlara uğrayarak başarısızlığa uğrar. Bu rüya bazen de başa gelecek sıkıntılara, eğer kaybolan koyun sonra tekrar bulunursa sıkıntıdan sonra ferahlamaya, meşakkatle gelecek mala ve paraya veya kişinin eşi ile yaşayacağı tatsız bir olaydan sonra tekrar feraha ermesine delalettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blackboy dedi ki:

    çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle