Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Rüyada Beyaz Köpek Görmek:

Rüyada beyaz köpek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu çalışmaları, yaptığı işleri ve gerçekleştirdiği çalışmaları çok kıskanan ve alınan başarılar yüzünden düşman kesilen kişi ya da kişiler olduğuna ve rüya sahibinin kendisini bu kişilerden gelecek olan tüm kötülüklere karşı koruması gerektiğine ifade edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Isırması:

Rüyada beyaz köpek ısırması, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki rakipleri tarafından oyuna getirilmeye çalışıldığına ve zarara uğratılmak istendiğine delalet edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Yavrusu Görmek:

Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek, iş hayatında yaşanacak bir bereket döneminde bir çocuk sahibi olunacağına ve bu çocuğun haneye neşe ve mutluluk getireceğine ifade edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Sürüsü Görmek:

Rüyada beyaz köpek sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmaları, insanlar arasında sevgi ve saygı görmesini, başarı kazanmasını ve aile hayatının çok güzel gitmesini kıskanan birçok insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Beyaz Köpek Kovalaması:

Rüyada beyaz köpek kovalaması, rüya sahibinin, kazandığı başarıları ve mutluluğu kıskanan insanlar tarafından engellenmeye çalışacağına ve bu yüzden iş hayatında sürekli sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaştığına ifade eder.

Rüyada Beyaz Köpek Gezdirmek:

Rüyada beyaz köpek gezdirmek, aile hayatında yaşanan sıkıntıların sebebinin rüyayı gören kişinin, çok merhametli olması olduğuna, günlük hayatında işleri keyfi bir şekilde gerçekleştiren eğlenceye ve gezip tozmaya çok düşkün birisi olduğuna ve iş hayatında bu yüzden sürekli kaybettiğine işaret edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması:

Rüyada beyaz köpek saldırması, rüya sahibinin, ortaya koyduğu işler ve gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde kazandığı ve çok kendisini üst mevkilere terfi ettiren başarıları çekemeyen kişilerden çok büyük kötülükler göreceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şinasi dedi ki:

    siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

BİR YORUM YAZ
site ekle