Rüyada Beyaz Kıyafet Görmek

Rüyada Beyaz Kıyafet Görmek:

Rüyada beyaz kıyafet görmek, kısmet açıklığına ve kişinin karşısına çıkacak hayırlı insanlara alamet eder. Genç kızlar için son derece hayırlı olan rüya bahtın açık olmasıyla beraber, kişinin Allah’tan dilediklerinin gerçek olacağına, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, her konuda destek göreceği ailesinin ömür boyu yanında olacağına da alamettir. Beyaz kıyafet giymek saflık ve temizlik anlamına da geldiği gibi, kişinin haksızlık ve kötülük karşısında tavır alacağını, çevresindeki sıkıntılara da çözüm bulmak için çaba göstereceğini, merhametli biri olunduğunu ve iyilik dolu bir kalbi olduğunu da tabir eder. Kişinin her koşulda güler yüzlü olacağını ve kendisine kötülük eden kimselere karşılık vermeyerek, her işi Allah’a havale edeceğini, iyi ahlakını bozmayacağını da işaret eder.

Rüyada Beyaz Kıyafet Almak:

Rüya sahibinin yeniden hayata döneceğini, kendisini çevreleyen ve baskılayan kötü düşüncelerden kurtulacağını, öz güvenini yüksek tutacak işler yapacağını ve umutsuzluk içinde olmaktan vazgeçip, yaşama dört elle sarılıp dimdik ayakta duracağını bildirir. Başa gelen kötü durumlar yüzünden kendisini kaybetmiş olan veya inancı zayıflamış, maneviyatı çökmüş olan kimselerin yeniden toparlanarak hayatlarına kaldıkları yerden devam edeceklerini de bildirir. Her anlamda mutlu hissedileceğini ve feraha kavuşulacağını gösteren güzel bir rüya demektir.

Rüyada Beyaz Kıyafet Giymek:

En hayırlı rüyalardan biridir ve genç kimseler için sevdalandıkları kişilerle evleneceklerine, mutlu bir yuvaya ve sağlıklı, güzel çocuklara habercidir. Beyaz kıyafet giymek muradına kavuşmak ve emellerine ulaşmak manasına da gelir. Umudun tazeleneceği, sıhhatli bir geleceği de işaret eder. Her türlü esenliğin müjdecisi ve sorunlardan arınmış, mutlu bir ruhun da işaretidir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu:

Yetişkin yaşa gelmiş olmasına rağmen, kişinin çocuksu hareketlerinden kurtulamadığını, aşırı romantik ve duygusal olması nedeniyle ikili ilişkilerde yıprandığını, maddiyata önem vermeyen, manevi duyguları çok güçlü bir kimse olduğunu da tabir eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. aşk dedi ki:

    Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

  2. burhan_tasci_b8 dedi ki:

    Ben bu B yazısını begenırım

  3. DEMIR dedi ki:

    çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle