Rüyada Beyaz Keçi Görmek

Rüyada Beyaz Keçi Görmek:

Rüyada beyaz keçi görmek, önce tartışmayla başlayacak, sonra ise karşılıklı anlaşma yoluna girerek iyi arkadaşlık kurulacak bir kimseye işaret eder. İş konularında ise, beraber çalışılan kişilerin kişiye karşı ön yargılı davranacakları ama kişinin azim gösterip, sabırla hareket etmesi üzerine hak ettiği değeri verecekleri anlamına gelir. Rüyada beyaz keçi görmek evlilik hazırlıkları yapan kişilerin bazı aksilikler nedeni ile nikah tarihlerinde değişiklikler olacağı, evlenilecek kişinin bu değişiklikler yüzünden sıkıntı yaratacağı anlamlarına da yorulur. Bozulan ilişkilerde pek çok gereksiz tartışmanın yapılacağı, ipe sapa gelmez sorunlar yüzünden uzun süreli ayrılıkların yaşanacağına da işaret eder.

Rüyada Kara Keçi Görmek:

Kara keçi kişinin inadı yüzünden başına gelmedik kalmayacağının, gereksiz ve anlamsız inat takıntısı yüzünden, her ortamda ve her işte ben bilirim edasıyla yaşadığının, çevresindeki kişilere karşı olumsuz davranışlarda bulunduğunun delaleti olduğu gibi, kişilik özellikleri yüzünden istenmeyen, birlikte olunması arzu edilmeyen bir insan durumuna düşüleceğinin de delaletidir. Farklı bir yoruma göre, rüyasında kara keçi gören kimseler, tuttuklarını koparan çok azimli kişilerdir ve çok büyük sorunları bile kısa sürede çözerler.

Rüyada Keçi Beslemek:

Kişinin tamamen iyi niyetlerle yaklaştığı, her kötü gününde veya ihtiyaç duyduğu anda yanında olduğu bir kimsenin yaptığı hata yüzünden zor bir duruma düşeceğini işaret eder. Fazla fedakar davranılması nedeniyle, iyi niyetinin suiistimal edileceğini de bildiren rüya, iş konusunda çalışanlarına katı davranan ve sevilmeyen bir yöneticiye de işarettir.

Rüyada Beyaz Keçi Görmenin Psikolojik Tabiri:

Beyaz keçi, kişinin kafasına koyduğunu yapmak için her türlü fırsatı değerlendirdiğini, zaman zaman kendi çıkarları uğruna başka insanları da kullandığını gösterir. Olayları işine geldiği gibi yorumlamaya, her işten bir çıkar elde etmeye, ikiyüzlülüğe ve gereksiz konuşmalar ve tavırlar yüzünden birlikte olunan kişiyi bıktırmaya müsait bir karaktere de delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. KEZBAN dedi ki:

    Bende begendim. Orhan

  2. SELAHATTİN dedi ki:

    çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle