Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Rüyada Beyaz Kapı Görmek:

Rüyada beyaz kapı görmek, rüyayı gören kişi için kolay geçime, aile saadetine, hoş sohbete, huzurlu ve sıcak bir yuva sahibi olmaya ve ömrünü mutlu bir ev hayatında geçirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi için şans olarak işaret edilir. Bu insanın annesinin, babasının, eşinin ve çocuklarının kendisinden razı geleceği kadar iyi huylu, anlayışlı, sevecen ve tabir yerindeyse şeker gibi biri olduğu yorumu yapılır ve rüya daha çok kişinin ev hayatı üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Beyaz Kapı Silmek:

Rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanan küslüklerin, kırgınlıkların ve kötü günlerin silinip gitmesi için büyük bir adım atacağına ve yeni kararlar alacağına delalet edilir. Kişi, geçmişi arkasında bırakarak ailesi ile yeni bir yaşama merhaba demek için harekete geçecektir diye işaret edilir.

Rüyada Beyaz Kapı Açmak:

Rüya sahibinin kısmet kapılarını açacağına bu sayede hayatının o noktadan sonra artık hep iyiye doğru gideceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişi muradına erecektir.

Rüyada Beyaz Kapı Taşımak:

Rüyada beyaz kapı taşımak, rüya sahibinin yarınları ile ilgili taşıdığı umutlara işaret edilir. Kişinin gelecekle ilgili hayırlı, güzel ve temiz niyetler taşıdığı, attığı her adımda bir sonraki adımın daha iyi olması için uğraştığı ve en büyük arzusunun da ailesini rahat yaşatmak olduğu anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Boyalı Kapı Görmek:

Bir kişi rüyasında eğer beyaz boyalı bir kapı görürse o kişinin rüyası müjde alacağına alamet eder ve hayır olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kapıdan Girmek:

Rüya sahibinin hastalıklarına ilaç, dertlerine ve yaralarına derman, sorunlarına, sıkıntılarına ve çaresizliklerine de çareler bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi, sonunda mutluluğun ve huzurun anahtarını bulacaktır diye işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selam dedi ki:

    Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle