Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek:

Rüyada beyaz kâğıt görmek, rüya sahibi için yeni ve temiz başlangıçlar yapmak anlamına yorulur. Rüyasında beyaz kâğıt gören kişi geçmişini unutup, geleceğini elleri ile yeniden istediği gibi inşa etmek isteyecektir diye tabir edilir. Temiz niyetler ve hayırlı olacak işlere adım atmak şeklinde açıklanır. Rüyada beyaz kâğıt görmek, sevenlerin kavuşmasına, küskünlüklerin ve düşmanlıkların bitmesine, fakir olanların rızık bulmasına, zengin olanların daha fazla mal sahibi olup aynı zamanda huzur bulmasına işaret eder. Rüya sahibi evli değilse, büyük bir aşk yaşayacak eğer evliyse de eşiyle aşk tazeleyecek demektir.

Rüyada Beyaz Kağıt Mendil Görmek:

Hak yolundan ayrılmadan kazanılan ekmektir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra çok daha fazla para kazanacak ve gelirinin artmasını sağlayacak yeni ve güzel işlere girecek, ilk defa denediği işlerden dahi büyük kar elde edecek demektir.

Rüyada Beyaz Kağıt İmzalamak:

Temiz ve güzel işlere girmeye delalet eder. Aynı zamanda bekar kişinin, muradına kavuşup evleneceği anlamına gelir. Rüyada beyaz kâğıt imzalamak çoğunlukla hayırlı bir nikâh olarak işaret edilir.

Rüyada Beyaz Kağıt Peçete Görmek:

Rüyasında beyaz kâğıt peçete gören kişi özeleştiri yapıp, hatalarının, yanlış yaklaşımlarının ve ön yargılarının farkına vararak, bu davranışlarının kendisini küçük düşürdüğünün fark edecek ve bu konuda kendini geliştirmek için adım atacaktır.

Rüyada Beyaz Kağıt Yırtmak:

Ayrılık anlamına gelir. Çiftlerin ayrılmasına delalet eder. Rüya sahibi eğer evliyse boşanacak, bekâr ve sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılacak demektir. Mutsuzluk anlamına gelir. İçinden çıkılamaz sorunların yaşanması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boş Kağıt Görmek:

Kalpte esenlik bulmaya işaret eder. Rüya sahibi kalbinin sıkışmasına, kafasının bulanmasına dair içinde ne varsa bunlardan kurtulacak ve huzur dolu günlere kavuşacak diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Abdullah dedi ki:

    Güzel konular Orhan.

  2. Atilla dedi ki:

    Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

  3. Kemal dedi ki:

    ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle