Rüyada Beyaz İp Görmek

Rüyada Beyaz İp Görmek:

Rüyada beyaz ip görmek, kişinin elde edeceği makama, mevkiye; saygınlık kazanmaya, iş hayatında yükselmeye, derecenin artmasına delalettir. Beyaz ip eğer uzunsa uzun bir ömre, kısa ise yakında başınıza gelecek bir hastalığa ve sonunda şifa bulmaya; kadınlar için bu rüya uzun sürecek bir evliliğe, erkekler içinse iş hayatında başarılı olmaya delalet edilir.

Rüyada Gökten Sarkmış İp Görmek:

Rüyada gökten bir ip sarkıtıldığını görmek, rüya sahibinin Kuran öğrenmesine, din ehli olmasına, maneviyatının yükselmesine, dini anlamda derecenin artmasına, dünyevi olandan uzaklaşıp kendini ahiret hayatına hazırlamaya, günahkarlar için bu rüya günahlara tövbeye ve yanlışlardan dönmeye, bir topluluk içinse hep beraber selamete erişmeye ve doğru yolu bulmaya delalettir.

Rüyada Bir İpe Tutunduğunu Görmek:

Rüyada bir ipe tutunan kişi hak din üzere olur ve bu şekilde canını teslim eder. Bu rüya salih amele, kişinin hidayete ermesine, selamette olmaya, sıkıntılardan kurtulup feraha ermeye, rahatlamaya, doğru yolu gösteren bir mürşide ve onun himayesine girmeye de delalettir.

Rüyada Bir İpi Eğirmek Veya Bükmek:

Rüyada ipi eğiren veyahut büken kişi bir ile vali olur, yüksek bir makama çıkarak insanlara liderlik eder. Bu rüya özellikle iş hayatında başarıya, uzun süredir beklenen terfiye, makam sahibi olmaya, kişinin her anlamda istek ve dileklerinin gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada İp İle Aşağıya İnmek:

Rüyada ip ile aşağıya inen kişi ümit ettiği şeylerden artık vazgeçer veya iş yaşamında bazı sorunlar yaşar. Bazen de bu rüya kişinin bazı hatalar yapmasına, yanlış işlerin peşine düşmesine, günah işlemesine veya söylediği sözlerin yanlış anlaşılmasına yorumlanır. Eğer ip ile kişi aşağıya sarkmışsa beklediği haber en kısa sürede kendisine ulaşır ve bu nedenle de rahatlar demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. behcet_n_1981 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 2. windows dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Beyaz İp Görmek

 3. hamdi dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 4. lcolak_1984 dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle