Rüyada Beyaz Havlu Görmek

Rüyada Beyaz Havlu Görmek:

Rüyada beyaz havlu görmek, rüya sahibinin dost canlısı, sevgi dolu, samimi ve iyi kalpli bir kişiliği olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse tatlı dilin yılanı deliğinden çıkardığına inana bir insan olması sayesinde her soruna uzlaşmacı yaklaştığına ve her zaman barıştan yana olduğuna rivayet edilir. İnsan kazanmaya bakan, alçakgönüllü, anlayışlı ve fedakâr bir kişinin varlığına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Havlu Asmak:

Rüyayı gören kişinin kırgın olduğu kişilerle arasındaki kırgınlıkları, kini, nefreti ve küslüğü bitireceğine ve bu ağır yükten kurtularak rahatlayacağı ve bu kötü duyguların kendisinde yarattığı gerginliği de üzerinden atacağı anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Havlu Hediye Almak:

Rüya sahibinin beyaz havlu hediye aldığını gördüğü kişiye karşı ilk adımı kendisinin atacağına ve o kişi ile güzel işlere vesile olmak için bir araya geleceğine delalet edilir. O kimse ile gönül ve fikir ortaklığı yapıp, güç birliği ederek güzel ve hayırlı işler yapmaya ve bu vesile ile o insanla sıkıca kenetlenmeye işaret eder.

Rüyada Beyaz Havlu Almak:

Rüya sahibine haksızlık ederek, onu çok üzmüş bir insanın hatasını anlayarak kendisinden özür dileyeceğine ve rüyayı gören kişinin kalbini almak için elinde geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin alçakgönüllü ve hoş görülü olması sayesinde karşı tarafın amacına ulaşacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Havlu Yıkamak:

Rüyayı gören kişinin başarılarının, işlerindeki yükselişin ve sağlıklı oluşunun kıymetini bilerek yaşayacağı ve kendini çok şanslı göreceği anlamına yorulur. Rüya sahibinin pozitif düşünen ve bu nedenle de can kayıpları dışında hiçbir şey için mutsuz olmayan kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Yeni Beyaz Havlu Görmek:

Rüya sahibinin yaşamını güzelleştirecek ve yüzünü güldürecek gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ayse dedi ki:

    Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

  2. hugo dedi ki:

    Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

  3. Sokak KIZI dedi ki:

    Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle