Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek:

Rüyada beyaz gömlek giymek, kişinin dini durumu ve ibadetleridir. Bu nedenle rüyasında beyaz gömlek giyenlerin dinen iyi bir insan olduğuna, alınacak müjdeli havadislere, her anlamda huzurlu ve mutlu olmaya, rızkın artmasına, insanlar arasındaki değerinin yükselmesine, mertebesinin artmasına ve güzel bir geleceğe işaret eder. Beyaz gömlek genellikle din ile ilgili tabir edilir.

Rüyada Gömlek Giymek:

Rüyada gömlek giymek, bazı ayet ve hadislerden yola çıkan alimlere göre kadın ve erkeğin evlenmesine yorulur. Bir kadın rüyasında gömlek giyse hayırlı bir adamla nikah kıyar demektr. Yine erkek için de bu rüya aynı şekilde yorulmaktadır. Rüyada gömleğin yırtıldığını gören hanımı ile tartışır. Gömleğin dikişlerden ayrılması eşler arasında huzursuzluğun baş göstermesi demektir.

Rüyada Kolsuz Bir Gömlek Giydiğini Görmek:

Rüyasında kolsuz bir gömlek giyen kişinin maddi yönden sıkıntıları olduğuna ama dini açıdan derecesinin büyük olduğuna delalettir. Bu rüya takvada önde olan ve kulluk bakımından iyi hali bulunan bir kişiye alamet eder.

Rüyada Yakası Yırtık Gömlek Görmek:

Rüyada görülen yakası yırtık gömlek, maddi olanaklarını kaybederek fakirleşmeye ve yoksul bir adama delalettir. Bu rüya işlerin bozulmasına, dar bir geçime ve borçlanarak zor duruma düşmeye de tabir edilir.

Rüyada Birçok Gömleği Olduğunu Görmek:

Bu rüya gören kişinin hem dünya hem de ahiretinin iyi olmasına, her iki alemde de mutlu ve mesut olacağına, dini durumunun güzelliğine, kullar içerisinde derecesinin yüksek olmasına yorulmaktadır. Bu, oldukça hayırlı ve güzel bir rüya demektir.

Rüyada Yırtık Ve Kirli Bir Gömlek Görmek:

Rüyada görülen pis ve yırtık gömlek hayırlı değildir. Bu rüya fakirleşmeye, durumunun bozulmasına, insanlar içinde hor görülmeye, borçlanmaya veya borcunu ödeyememeye, keder ve sıkıntıya delalettir. Bu rüyayı gören büyük bir miktar para kaybeder ve zor duruma düşer demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. dcreina dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 2. yagmur dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. Servet dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 4. elif dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beyaz Gömlek Giymek..

BİR YORUM YAZ
site ekle