Rüyada Beyaz Giymek Görmek

Rüyada Beyaz Giymek Görmek:

Rüyada beyaz giymek, iyi niyetlere, güzel duygu ve düşüncelere, güler yüzlü, anlayışlı ve alçak gönüllü olmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin olumsuz düşüncelerinden, umutsuzluğundan, karamsarlığından, kararsızlığından ve kafa karışıklığından arınacağına, bu sayede ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, şifa, huzur ve mutluluk bulacağına işaret eder. Rüyada beyaz giymek, ferahlamaya, esenliğe kavuşmaya, rahatlamaya ve deyim yerindeyse kuş gibi hafif hissetmeye ifade  edilir.

Rüyada Beyaz Renk Giymek Görmek:

Rüyada beyaz renk giymek, rüya sahibinin yaşadığı korkulardan, sıkıntılardan, endişelerden ve şüphelerden kurtulacağına, hayata karşı daha iyimser, ılımlı ve güzel bir gözle bakacağına, kafasının daha net ve duru olacağına bu sayede daha huzurlu ve eğlenceli günler geçireceğine delalet  eder.

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek Görmek:

Rüyada beyaz pantolon giymek, rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de meslek hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, heyecanlı günler geçireceğine, uğraşının artacağına ve böylece kafasının dağılacağına ifade  edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek Görmek:

Rüyada beyaz elbise giymek, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceği, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağı, huzurunun ve keyfinin artacağı, kendi hayatıyla ilgili plan ve projelerinin de istediği gibi gelişme göstereceği anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek Görmek:

Rüyada beyaz gelinlik giymek, şans ve kısmettir. Rüyayı gören kişinin rüyasının gerçek olacağına tabir edilir ve eğer rüya sahibi bayansa gerçek hayatında sevdiğine kavuşacağına ve hayallerini süsleyen gelinliği giyeceğine eğer rüya sahibi erkekse de damat olacağına ifade edilir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek Görmek:

Rüyada beyaz ceket giymek, kötü günlerin bitişi, güzel günlerin de gelişi olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin açılması sayesinde maddi sorunlarından kurtulacağına, borçlarının hafifleyeceğine ve çektiği zahmetin biteceğine yorulur. Kişinin hayatında yeni ve güzel bir dönem yaşanacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Giyinmek Görmek:

Rüyada beyaz giyinmek muradına ermek anlamına geldiği gibi, kişinin şans oyunlarından kazanacağı paraya veya karşısına çıkacak altın değerindeki fırsatlara işarettir. Barışma ve uzlaşma işareti de olan rüya güzel karşılaşmaların, aşk ve sevgi içinde geçecek görüşmelerin de habercisidir. Müjdeli haberlerin kişide uyandıracağı sevinç ve mutluluğun, işlerin yolunda gitmesinden dolayı keyifli zamanlar geçirmenin de işareti olarak yorumlanır. Sağlığı yerinde olan rüya sahibinin yaşama arzusunun güçleneceğine, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, bambaşka bir hayatın kapılarını aralamak için yeterli gücü kendisinde bulan kişinin çevresine de bu enerjiyi yansıtacağını bildirir.

Rüyada Beyaz Etek Giyinmek Görmek:

İslami açıdan kişinin haramdan uzak bir yaşama sahip olması gibi, eşine karşı her zaman anlayışlı ve şefkatli yaklaştığına da alamettir. Beyaz etek giyenler iş yerinde kendisine rakip olanlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Kıskanılacak işler yapan rüya sahibinin sürekli istediği şeyler veya hedefleri için karşısına bir engel çıktığını veya her konuda koşullara bağlı hareket ettiğinden dolayı bahanelerin arkasına saklanarak bir türlü amacına ulaşamadığına işaret eder. Çekingenlik nedeniyle kaçırılan fırsatların kişiye sonradan büyük pişmanlıklar vereceğini de bildirir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek Görmek:

Uzun vadeli işlerle ilgilenileceğine, kişiyi başarıya götürecek projelerin içinde olunacağına, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına işarettir. Prensipleri ile hareket eden kişinin çevresinde ve iş arkadaşları tarafından saygı duyulan ve imrenilen biri olduğuna işaret eden rüya, ticaret hayatında meydana gelecek canlanmayla beraber kişinin gelirinde önemli bir artış olacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Giyinmenin Psikolojik Yorumu:

Kişinin karşılaştığı bir iftirayla baş etmek için yeni yöntemler denediğine, kendisini aklamak istediğine, suçsuzluğun ispat edilmesine, her an kopacak bir fırtına olduğuna inanan rüya sahibinin kendisini korumak için neler yapacağı ile ilgili düşünceler içinde olduğuna, saf ve iyi kalpli olmasından dolayı sürekli olarak kandırıldığını düşünmesine de yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Canan dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 2. ayhan dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. Elif Demir dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 4. karamurat19821 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 5. berna dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 6. ASUMAN dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 7. ŞERİFE dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 8. sebahat dedi ki:

  O kadar güzel ki. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle