Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek:

Rüyada beyaz gelinlik görmek, saflık ve masumiyet gibi bilinen anlamlarının yanında mükemmellik, başarı ve temizliğe de alamet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin, bulunduğu çevreden ve işten sıkıldığına, artık kendisini huzurlu ve mutlu hissetmek için hayatında büyük bir değişim yapacağına ve yeni bir şehre ya da ülkeye taşınıp yeni bir işe gireceğine ve kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü hayatı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giyip Evlendiğini Görmek:

Rüyayı gören kişinin, hayatında yapacağı değişiklik sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok huzurlu ve mutlu olacağına ve bu mutluluğu etrafındaki diğer insanlar ile de paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek:

Rüyayı gören kişinin, en kısa zamanda hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine yorulur. Aynı zamanda, sevindirici haberler alacağına ifade eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek:

Uzun zamandır beklenen kısmetin yakın bir zamanda geleceğine, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına işaret eder. Ayrıca, çok hayırlı bir işe girileceğine ve Allah’ın izni ile hayırlı rızklar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek:

Rüya sahibinin çok sevinçli ve hayırlı haberler alacağına, çok mutlu olacağına ve bu haberleri göz önüne alarak gireceği işte çok büyük kazanç sağlayacağına yorumlanır. Ayrıca, hane halkının çok huzurlu bir hayat yaşamasına delalet eder.

Rüyada Evli Beyaz Gelinlik Giymesi:

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok huzurlu ve mutlu olduğuna, eşinin ve çocuklarının çok hayırlı ve terbiyeli kimseler olduğuna ve bir dediğini iki etmediklerine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ÇAKIR dedi ki:

    Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

  2. ally dedi ki:

    Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

  3. kantan_ali_961 dedi ki:

    Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

BİR YORUM YAZ
site ekle