Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek:

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek, herkes için son derece hayırlara yorulan, çok güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse hayata dair istediği her şeyin en güzeline kavuşur ve gönlünden geçtiği gibi, güzel, mutlu, refah içinde sürecek bir hayata kavuşur. Evli kimseler için çok uzun sürecek bir aile saadetine, eşi ile arasında bitmeyen bir aşk olacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına ifade edilir. Beyaz gelinlik giyen kişi iş ile ilgili dileklerinde de pek çok olumlu gelişme yaşar ve iyi gelirler elde edeceği, hem iş yerinde, hem de topum nazarında imrenilecek güzel bir statüye sahip olacağının işaretidir. Kişinin yepyeni ve heyecanlı başlangıçlar yapacağını, geleceğinin arzu ettiği gibi başarılarla dolu olacağını da delalet edilir.

Rüyada Gelinlik Giymek Görmek:

Bekarlar için ideallerindeki gibi bir eşe sahip olup, dillere destan bir düğünle evleneceklerine alamet eder. Temiz bir gelinlik parlak bir gelecek ve dileklerin sorunsuzca yerine geleceği anlamına gelir. Kirli gelinlik giymek ise, kişinin hayatı boyunca etkisini üzerinde hissedeceği kötü bir evlilik yaşayacağı ve mutsuz olacağına tabir edilir. Giyilen gelinlik siyah veya koyu renkte ise, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, hedeflerini gerçekleştirirken çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına işarettir. Sarı gelinlik kişinin heveslerinin kursağında kalacağına, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Satın Almak Görmek:

Kendisi için beyaz bir gelinlik satın alan kişi bekarsa, yeni bir ilişkiye başlar ve bu ilişkinin sonu kişi için olumlu olur. Sabır ederek amaçlara ulaşılacak olduğunun, bazı hayaller için henüz erken olduğunun da işaretçisi olan rüya, kişinin aceleci tavırları nedeni ile doğru kararlar vermekte zorluk çekeceği şeklinde de delalet edilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek Görmek:

Rüyada beyaz gelinlik giymek, hayırlı olmakla ile birlikte iki şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişi evli birisi ise eğer çocuk sahibi olacağına ve çok güzel günler geçireceğine işaret  eder. Eğer rüya sahibi, bekar birisi ise en kısa zamanda, kendisine uygun bir kısmet bularak evliliğe adım atacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek:

Rüyada beyaz gelinlik giymek ile aynı anlama yorulmaktadır. Evli birisi için hayır olarak tabir edilir, yakın bir zamanda çocuk haberi geleceğine ve rüya sahibinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet yeter. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir kişi ise en kısa zamanda kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kısmetle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Beyaz Gelinlik Giymek Görmek:

Rüyayı gören kişinin, evlilik hayatında çok büyük problemlerin çıkmasına, dertlerin yaşanmasına ancak daha sonra akrabaların ve çeşitli kişilerin araya girişi ile yaşanan sorunların sona ereceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Beyaz Gelinlik Giymek Görmek:

Rüya sahibinin, istediği ve arzuladığı şeylere en kısa sürede kavuşacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu ve rahat bir hayat süreceğine ifade edilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giyen Birini Görmek:

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında uzun zamandan beri kafasında kurduğu projeleri bir bir ortaya koyacağına, bu projelerin çalışması ile çok para kazanacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine ve daha güzel ve daha fazla kazanç sağlayan bir işe sahip olacağına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Atilla dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. cevat dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 3. hande dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. Şebnem dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle