Rüyada Beyaz Gecelik Görmek

Rüyada Beyaz Gecelik Görmek:

Rüyada beyaz gecelik görmek, evlilik hayatı ile ilgili yorumlanır. Aile hayatındaki pürüzlerin ortadan kalkacağına ve eşler arasında saadet dolu günler yaşanacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına tabir edilir. Yeni beyaz gecelik giydiğini gören bekar bayanlar aşk evliliği yaparlar ve kız çocukları olur. Evli bir bayanın yeni beyaz gecelik giymesi ise eşinin kendisine olan sadakatinden emin olacağına, her zaman saygı göreceğine ve isteklerinin kısa sürede gerçekleşeceğine yorulur. Eskimiş ya da yırtılmış beyaz gecelik görmek ise evlilikte yaşanacak sorunların eşler arasındaki sevgiyi de zedeleyeceğine, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına delalettir. Bekarlar için yırtık beyaz gelinlik giymek evlilik hayallerinin yıkılacağına ve uzun yıllar bekar kalacaklarına, kalp kırıklığı, aşk acısı nedeniyle gözyaşı dökeceklerine ifade  edilir.

Rüyada Beyaz Gecelik Giymek Görmek:

Huzura ermek, manevi açıdan olgunlaşmak, sürdürülen ilişkide güzel günler geçirmek demektir. Evli kişilerin eşlerinden yana hiçbir sıkıntılarının olmayacağını, her zaman destek göreceklerini ve sevileceklerini, çocuklarının iyi eğitim alan, aklı başında, başarılı kişiler olacaklarını bildirir. Rüya sahibinin çalışarak eşine destek vereceğini ve aile hayatında söz sahibi olacağını da delalet  eder.

Rüyada Beyaz Gecelik Almak Görmek:

Yeni bir ilişkiye yelken açmak, aşık olmak ve mutlu hissetmek demektir. Kişinin heyecan dolu günler yaşayacağını, özellikle bekarlar için karşı cinsten alacağı iltifatların, evlilik tekliflerinin habercisi demektir. Güzel ahlaklı, herkes tarafından beğenilen, manevi olarak da kendini yetiştirmiş kimselerin bahtlarının açıklığını, geleceklerinin ferah olacağını bildiren rüya, iyi bir evlilik hayatına da delalet  eder.

Rüyada Beyaz Gecelik Görmenin Psikolojik Yorumu:

Ruhsal açıdan dinginlik içinde olunduğunun, ikili ilişkilerde beklentilerden emin olmanın açıklamasıdır. Beyaz gecelik sembolik olarak kişinin karmaşadan, kavgadan ve kendisini stres altında hissedeceği durumlardan uzak durduğunu, her zaman iç huzurunu korumak için çaba gösterdiğini ve aynı zamanda yalnızlığı sevdiğini de gösterir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. ugur dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. Ferhat dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. xado dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 4. buket dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 5. Bostan dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 6. bengü dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 7. nikol dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 8. Beyaz dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

 9. kadriye dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

 10. İsimsiz dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

BİR YORUM YAZ
site ekle