Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada Beyaz Fare Görmek:

Rüyada beyaz fare görmek, hayır olarak kabul edilmez ve iyi olan şeylerden haber vermez. Sıkıntılı bir hayat sürmeye, rahat ve gün yüzü görmemeye, hastalanmaya, üzülmeye ve çile çekmeye rivayet edilir. Rüyada beyaz fare görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin korku dolu, kötü günler yaşayacağı ve hayatından hiçbir şey anlamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Fare Yakalamak Görmek:

Rüyada beyaz fare yakalamak, rüyayı gören kişinin çevresindeki dost gibi görünen ama aslında kendisine karşı samimiyetsiz olan, arkasından konuşan, onu kötüleyen, sahip oldukları için onu çekemeyen kimselerin kendisine karşı hiç de iyi niyetleri olmadığını öğreneceği ve buna karşı önlem alarak, onlardan gelecek olası bir tehlikeyi ve zararı baştan önleyeceği anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Fare Yemek Görmek:

Rüyada beyaz fare yemek, rüya sahibinin dolaylı olarak harama bulaşacağı şeklinde ifade edilir. Kişi, başkası tarafından helal olmayan yollardan kazanılmış bir maldan ya da kazançtan nasiplenecek demektir.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek Görmek:

Rüyada beyaz fare öldürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına ve elini attığı her işte başarılı olunacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Fare Isırması Görmek:

Rüyada beyaz fare ısırması, rüya sahibinin, gerçekleştirmek istediği planları engellemeye çalışan ve bu amaçla sürekli peşinde olan bir kişiden çok büyük bir kötülük göreceğine ifade edilir.

Rüyada Beyaz Fare Beslemek Görmek:

Rüyada beyaz fare beslemek, eğitim hayatında ve iş hayatında yaşanan başarıların bazı kişiler tarafından değersiz görüldüğüne ve bu kişilerin bir karalama kampanyası başlattığına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek Görmek:

Rüyada beyaz fare sevmek, rüyayı gören kişinin, aslında kendisine düşman olan kişileri bilmeden koruyup kolladığına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SertaP dedi ki:

    Emeğinize sağlık. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle