Rüyada Beyaz Ev Görmek

Rüyada Beyaz Ev Görmek:

Rüyada beyaz ev görmek, rüyayı gören kişinin güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşam koşullarının herkesin isteyeceği kadar iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine ve keyif içinde yaşayacağına tabir edilir. Bol, hayırlı ve helal kazanca sahip olmaya, onu gönül rahatlığı içinde yemeye ve eğlenmekten de geri kalmamaya delalet eder.

Rüyada Beyaz Ev Almak Görmek:

Rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının kolaylaşması sayesinde hayatına rahatlığın, sakinliğin ve huzurun hakim olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin niyetlendiği her adımı atma, girmek istediği her işe girme ve gerçekleştirmek istediği her hayalini gerçekleştirme şansı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Ahşap Ev Görmek:

Rüya sahibinin aile hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına delalet eder. Kişi, ev yaşantısında aradığını bulacak demektir.

Rüyada Beyaz Ev Kapısı Görmek:

Rüyayı gören kişi için kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak güzel fırsatlara ve bu fırsatlar sayesinde yaşayacağı ayrıcalıklara, konfora ve lükse işaret eder. Bu rüya, şans kapılarını aralamaya çok az kaldığını gösterir.

Rüyada Beyaz Ev Eşyası Görmek:

Rüya sahibinin yapacağı karlı işler sayesinde kazancının çoğalacağına yorulur. Kişi, bir anda kendini bolluğun içinde bulacak ve ilk iş olarak eşyalarını yenilemek isteyecektir diye yorumlanır. Bol kazançlı ve verimli günlerin habercisi olarak ifade edilir.

Rüyada Beyaz Eve Taşınmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin niyetlendiği ve çok heveslendiği işlerden yana yüz güldürecek ve kendisini başarıya taşıyacak sonuçlar elde edeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. doktorNO dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 2. Halil İbo dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 3. adıle dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 4. Sıla dedi ki:

  Harika B

 5. sebahat dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 6. Neslihan dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 7. refaba_2014 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 8. soner özcan dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Beyaz Ev Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle