Rüyada Beyaz Etek Görmek

Rüyada Beyaz Etek Görmek:

Rüyada beyaz etek görmek, hayırlı ve güzel bir evliliğe yorumlanır. Etek rüyası genellikle nikaha ve evliliğe işarettir. Bu rüyayı gören bekar ise yakında tam istediği gibi birisi ile karşılaşır ve kısmeti açılır. Bu rüyayı gören evli ise eşinin çok hayırlı ve iyi huylu bir kimse olduğuna ve rüya sahibinin eşinin kıymetini bilmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Etek Giymek Görmek:

Rüyada etek giyen kişi evlenir. Bu rüya genellikle hayırlı bir kısmetin habercisidir. Yakın zamanda önünüze çıkacak hayırlı ve temiz bir kimseyle evlenmeye; evli insanlar için evlilik yaşamında rahatlığı ve huzuru bulmalarına, eşi ile iyi anlaşıp birlikte güzel vakit geçirmelerine delalet eder.

Rüyada Yırtık Etek Görmek:

Rüyada görülen yırtık etek kişinin hanımının birtakım kötü huylarının olmasına delalettir. Rüyasında yırtık bir etek giyen kimse böyle bir kişi ile evlenir veya karşısına benzer özelliklere sahip birisi çıkar.

Rüyada Kareli Etek Görmek:

Rüyada görülen kareli etek dince durumunuzun karmaşık olduğuna, yaptığınız ibadetlerde eksikliklerin bulunduğuna, maneviyata biraz daha önem vermeniz gerektiğine delalettir. Böyle bir eteği giyen kimse günah işler veya yanlış işler peşinde koşmasından dolayı sıkıntı yaşar.

Rüyada Eteğini Çıkarmak Görmek:

Rüyada eteğini çıkarmak, kişinin başkalarının yanında küçük düşmesine, utanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, dini anlamda eksikliğe, toplum içinde rezil olmasına, kötü huylara, dünyaya aşırı meyletmeye ve ahireti unutmaya yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Etek Giymesi Görmek:

Rüyada etek giyen erkek görmek, kadınsal hareketler yapan fıtrat olarak kendine yakışmayan davranışlarda bulunan bir adama işarettir. Bir erkeğin etek giymesi bazen de eşinin dediklerini yapan ve bazen de bu nedenle günaha giren bir kişiye veya rüyayı gören kimsenin yapacağı hayırlı bir evliliğe yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. aysu dedi ki:

  cok güzel Rüyada Beyaz Etek Görmek

 2. nikol dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. polyana dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. oguzhan dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 5. KaderimNET dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 6. mrdrea dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 7. olgun dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

 8. mopus43 dedi ki:

  Beğendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle