Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada Beyaz Eşya Görmek:

Rüyada beyaz eşya görmek, kişinin içinde bulunduğu kötü durumlardan yine kendi isteği ve çabası ile kurtulmasına, kalp temizliğine, gerçek hayatta günahlardan tövbe edip hatalardan dönmeye, sıkıntıdan sonra feraha, iş yaşamında alacağınıza bazı başarılara, mal ve para kazanmaya, toplum içinde yükselmeye ve makam sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek:

Rüyada görülen çamaşır makinesi, insanların gönlünden üzüntüleri alan ve onlara öğütler veren; herkes tarafından kabul görmüş, her anlamda kendisini geliştirmişi, kötülüklerden uzak duran ve sevaplar işleyen iyi huylu ve namuslu güvenilir bir kişiye ve onun verdiği nasihatlere delalettir.

Rüyada Buzdolabı Görmek:

Rüyada buzdolabı gören bir sır öğrenir ve bu sırrı kimseye anlatmaz. Bazen de buzdolabı, kocasına hizmet eden, namuslu bir kadındır. Buzdolabına sahip olan böyle bir hanımla evlenir, buzdolabından bir şeyler yiyip içen böyle bir kadının malından mülkünden faydalanır. Bu rüya bazen de ferahlayacağınız sözler işiteceğinize, kendiniz için hayırlı olana ulaşmaya veya bekar kimseler için sözünüzü dinleyen, hayırlı bir eşe delalet edilir.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek:

Rüyada görülen bulaşık makinesi insanların kötülüklerini saklayan ve onlara doğru yolu gösteren veya kişileri hata yapmaktan alıkoyan bir kimsedir. Rüyasında bulaşık makinesinde bulaşık yıkayan kimse, bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak onun himayesine girer, böylece her türlü kötülüklerden emin olup kendisini maneviyata yönlendirir.

Rüyasında Beyaz Eşya Satın Almak:

Rüyasında beyaz eşya satın alan kimse hayatını değiştirerek sahip olduğu kötü alışkanlıkları, kendisine faydası olmayan arkadaşları ve birtakım hataları terk ederek doğru yola girer. Beyaz eşya satın almak bazen de dünya hayatında elinize geçecek temiz ve helal mala, çokça paraya veya makam ve mevkiye yorumlanır. Rüyada görülen beyaz eşya satıcısı ise insanlara yol gösteren bir mürşit demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. AhSen dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

 2. b0001s dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Beyaz Eşya Görmek yazıları çok güzel..

 3. emre dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. sevdam dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 5. İnci DÜNYA dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 6. Selin dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 7. ebru dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle