Rüyada Beyaz Elbise Giymek Görmek

Rüyada Beyaz Elbise Giymek Görmek:

Rüyada beyaz elbise giymek, samimi ve içten duygularla hareket etmeye ve insanlara karşı güzel düşünceler beslemeye işaret eder. Rüya sahibinin edepli, ahlaklı ve namuslu olduğu, dürüstlükten vazgeçmediği, hiçbir şartta ve koşulda kendini bozmadığı şeklinde yorumlanır. Rüyada beyaz elbise giymek, nefsini terbiye etmiş, içinden kötülüğü ve korkuyu atmış, ruhunu her türlü pislikten uzak tutmayı başarmış bir kimsenin varlığına delalet edilir.

Rüyada Siyah Elbise Giymek Görmek:

Rüyada siyah elbise giymek, siyah rengin birçok anlama gelmesinden ötürü farklı şekillerde yorumlanır. Bazen, rüya sahibinin, yaşadığı kötü durumlar karşısında kendisini kaybetmeyen, çektiği sıkıntıların Allah’tan geldiğine ve sonunun hayır olduğuna inanan ve insanlara iyilik yapmaktan ve yardım etmekten geri durmayan birisi olduğuna işaret eder. Bazen de, rüyayı gören kişinin, kendisinin ya da çok sevdiği insanların başına gelecek kötü olaylardan, yaşanacak rahatsızlıklardan ya da alacağı bir ölüm haberinden ötürü üzüntü duymasına yorumlanır.

Rüyada Mavi Elbise Giymek Görmek:

Rüyada mavi elbise giymek, mavi rengin birçok anlam ifade etmesinden ötürü farklı şekillerde tabir edilir. Genelde rüya sahibinin, yaşadığı ruh halini ortaya koymaktadır. Rüyayı gören kişinin, çok iyi bir işe ve eşe sahip olduğuna, iyi bir hayat sürdüğüne ve çok huzurlu ve mutlu günler yaşadığına alamet eder.

Rüyada Beyaz Elbise Giymiş Birini Görmek:

Rüyada beyaz elbise giymiş birini görmek, uzun zamandan beri yalnız olan rüya sahibinin, hayırlı bir kısmet ile tanışacağına ve çok güzel bir yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Görmek:

Rüyada beyaz görmek, rüya sahibinin, çok yetenekli ve akıllı ve değerli kişilerin yanında yetişmiş ve yaptığı işi çok iyi bilen birisi olduğu için çok büyük ve mevkilere terfi edeceğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Halil İbo dedi ki:

  cok güzel Rüyada Beyaz Elbise Giymek Görmek

 2. AdeM dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. intelv2 dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. deesert dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 5. resat dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle