Rüyada Beyaz Duvar Görmek

Rüyada Beyaz Duvar Görmek:

Rüyada beyaz duvar görmek, kişinin yoğun geçen iş yaşamı ile özel hayatı arasında çelişki yaşadığını ve bu ikilem nedeni ile bir seçim yapmak zorunda kalacağını delalet eder. Dengeli bir yaşam yolu tutturamayan kişinin bu seçimle beraber mutsuzluk yaşayacağını da bildiren rüya, akıl yolu ile bilgiye ulaşmanın ve kişinin zaman zaman önsezilerini kullanarak yoluna devam etmesi gerektiğini de işaret eder. Bir müddet boyunca devam edecek olan bazı engellemelerle karşılaşılacağına, özellikle kişinin kariyer hayatında yaşayacağı sıkıntılara işaret eden rüya, beklemek gerektiğini ve içinde bulunulan zamanın hamle yapmak için yeterli koşullara sahip olmadığının da tabiridir. Beyaz duvar zamanla aşılabilecek bazı engelleri işaret ettiği gibi, duygusal açıdan geçirilecek bir sarsıntıya da işaret eder.

Rüyada Beyaz Duvardan Atlamak Görmek:

Rüya sahibinin özel yaşamında yeni atlattığı bir travmadan sonra yeniden başlamak için kendisinde yeterli gücü bulacağına ve her açıdan kendisini geliştirmek için önüne çıkan engelleri hızlı bir şekilde aşacağına işaret eder. Bu rüya kişinin özellikle sorun ve iletişimsizlik yaşadığı bir durum karşısında kendi inisiyatifini kullanarak hareket edeceğini ve tercihlerini kimseye sormadan kullandığını ifade eder. Beyaz duvardan atlamak düşmanlarla kalıcı bir şekilde barış anlaşması yapılmasına da alamet eder.

Rüyada Yıkılmış Beyaz Duvar Görmek:

Duygusal kararlar almanın ve olaylara aşırı hassasiyetle yaklaşmanın sonucunda kişinin karar vermekte güçlük çekeceğini ve alacağı kararların da kendi yararına olmayacağını bildirir. Hasımlık içinde olunan kişilerle yeniden bir savaş içine girileceğine ve kişinin daha sağduyulu şekilde davranması gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Beyaz Duvar Görmenin Psikolojik Yorumu:

Kırgınlık duyulan kişilere yakınlaşmak istemenin ve kişinin kendisini üzenleri affetmek için büyük çaba harcadığının işaretidir. Özellikle ailesi ile kavgalı olan veya görüşmeyen kişilerin yeniden iletişim kurmak için çaba harcayacağına, iletişim kurmak adına her türlü yolu deneyeceğinin de işaretidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Tuba dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. Hatice dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. buket dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Beyaz Duvar Görmek yazıları çok güzel..

 4. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 5. Aliş dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 6. Sema dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 7. ahmet_er_19 dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 8. yasemin dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 9. berna dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 10. yıldız dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 11. Adem dedi ki:

  cok güzel Rüyada Beyaz Duvar Görmek

 12. tuIin dedi ki:

  Beğendim. Admin

 13. Mustafa dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

 14. polyana dedi ki:

  Güzel konular Orhan.

 15. pol dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle