Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüyada Beyaz Dut Görmek:

Rüyada beyaz dut görmek, sevinçten ve güzel haberler nedeni ile ağlamak anlamlarına yorulur. Beyaz dut gören kimsenin evinde neşe bol olur ve aile üyeleri birbirlerine her zaman destek verir. İş ile ilgili de kişinin ideallerine ulaşabileceği önemli bir fırsatın kapıda olduğuna, önemli, saygın ve itibarı çok yüksek, nüfuzlu kimselerle tanışıp ahbaplık edileceğine de alamet eder. Öte yandan, beyaz dut kişinin kıskanılan bir hayata sahip olacağına, mevki konusunda ayağını kaydırmak isteyen iş arkadaşları olduğuna da işaret ederek, kişiyi dikkatli olması konusunda uyarır.

Rüyada Dut Yemek Görmek:

Bekar kimseler için herkesin dilinde dolaşan, gösterişli bir düğünle dünya evine girmek anlamına geldiği gibi, evlenir evlenmez hamile kalınacağına da alamet eder. Evli kimseler için planlanmayan, sürpriz bir bebek müjdesidir. Dut yediğini görmek, bereketi bol ve imrenilecek bir yaşama sahip olmak, yüce gönüllü kimselerle arkadaşlık etmek ve tüm dileklerine kavuşmak anlamlarına da gelir. Sıhhatli bir kişi olunacağına ve uzun bir ömür sahibi olmaya da işarettir.

Rüyada Karadut Görmek:

Küçüklü büyüklü aksiliklere ve şanssızlıklara işaret eden rüya, kişinin başında dolaşan bir kara bulutun varlığına da işarettir. Gelir düzeyinde ciddi bir azalma, maaş alınamaması veya iş değişikliği nedeni ile hayat standardında bir düşüş şeklinde de yorumlanan rüya, bekar kişiler için, sevgiliyle araya giren üçüncü bir kişinin varlığına da delalet eder. Karadut yediğini gören kimse ise, tedavisi hem uzun, hem de yıpratıcı geçecek bir hastalık nedeni ile sıkıntılı günler yaşar demektir.

Rüyada Beyaz Dut Görmenin Psikolojik Yorumu:

Ne yaparsa yapsın kimseye yaranamadığını düşünmenin, başkalarının gözünde değerli olmak istemenin ve kendini olduğundan büyük görmenin yansımasıdır. Beyaz dut ileri yaşlarda ve hala bekar olan bayanların evlenme isteklerine de delalet ettiği gibi, başkalarının hayatına özenildiği için, kendi yaşamında sahip olduklarının değerini bilmemeye de işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mopus43 dedi ki:

    sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

  2. hearos dedi ki:

    Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

  3. ece dedi ki:

    Bende begendim. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle