Rüyada Beyaz Dolap Görmek

Rüyada Beyaz Dolap Görmek:

Rüyada beyaz dolap görmek, kişiye verilecek nasihatlerin çok değerli olduğuna ve bu sözleri, önerileri kulak arkası etmeyen rüya sahibinin, zamanı geldiğinde bu fikirlerden yararlanarak sorunları daha kolay şekilde çözüp, hayatla daha kolay baş edeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin kendisine yönelik düşüncelerle geçireceği bir döneme de delalettir. Rüya sahibi ruhsal açıdan ne durumda olduğunu analiz edecek, gelecekten ne beklediğini, hangi yolu izleyeceğini ve yapmak istediklerinin önünde ne gibi engeller olduğunu iyi tahlil edecek, kendisini yöneterek, kimseyi hayatına karıştırmayacak demektir. Bir türlü ortaya koyulamayan cevherlerin gün ışığına çıkacağına da işaret eden rüya, kişi için her türlü olanağın doğru değerlendirmeyle büyük birer fırsata dönüşeceğinin de müjdesini verir.

Rüyada Beyaz Dolap Satın Almak Görmek:

Büyük beyaz dolap satın almak hane içinde uzun sürecek sükunetin ve huzurun işaretidir. Geleceğine odaklanan rüya sahibi, aile üyeleri ile beraber hareket ederek, büyük bir uyum içinde yaşayacak demektir. Büyük ama eski beyaz dolap almak ise, aileden kalan toprak ya da miras işleri ile ilgilenmekten kişinin işine zaman ayıramaması, bir süreliğine de olsa iş yerinde oluşacak aksaklıklar nedeni ile stres yaşayacağını bildirir. Küçük beyaz dolap ise aşk hayatında mutluluk, bekarlar için güzel yeni tanışmalar anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Dolap Atmak Görmek:

Eskidiği için ya da kullanılmadığı için sokağa beyaz dolap attığını gören kişiler, ailelerinden ayrılarak kendi bağımsız yaşamlarını kurmak için adım atarlar. Geleneksel metotlardan uzak, modern ve akılcı yöntemlerle çalıştıkları için gelecekleri daha parlak olur demektir.

Rüyada Beyaz Dolap Görmenin Psikolojik Yorumu:

Sırlara ve gizemli olaylara karşı aşırı meraklı olan rüya sahibinin, başkalarının hayatına dair detayları öğrenmek için büyük bir istek duyduğuna ancak bu masumane duyguların başına dert açtığının, çevresi tarafından bu huyu nedeni ile olumsuz eleştiriler aldığının delalettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Grup AOY dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. Guest dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. Bostan dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. ahmet_er_19 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. anay_1978_uzptt dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle