Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada Beyaz Diş Görmek:

Rüyada beyaz diş görmek, hidayete ermeye, hikmete kavuşmaya, okuyarak alim kişi mertebesine erişmeye ifade edilir. Hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin attığı her adımı bilerek, hesaplayarak atması sayesinde hayatının zaferlerle dolacağına delalet eder. Tuttuğunu koparan, akıllı, mantıklı, ne istediğini bilen, kendinden emin bir kişinin varlığına yorulur ve bu kişinin makul oluşu sayesinde hayatı boyunca deyim yerindeyse yaş tahtaya basmayacağı anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Temiz Diş Görmek:

Uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye, işlerde kolaylığa ulaşmaya, yaşamın güzelliklerinin tadını çıkaracak kadar huzurlu ve rahata olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ağız tadı, keyif, eğlence, esenlik ve ferahlık içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Diş Dökülmesi Görmek:

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin her zaman çevresinde olacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Dişli Kadın Görmek:

İyiliğe, güzelliğe ve hayra ulaşmaya, üstün başarılar ve zaferler elde etmeye delalet edilir. Rüya sahibinin hem meslek hayatında, hem sosyal ilişkilerinde hem de aile hayatında istediği huzuru yakalayacağına, her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına ifade edilir.

Rüyada Beyaz Diş Çıktığını Görmek:

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek hayırlı ve olumlu değişiklere delalet eder. Kişi, emeklerinin karşılığını alacak, yüzü gülecek, yaşama karşı isteği artacak ve hayatı istediği yönde ilerleyecek demektir.

Rüyada Diş Görmek:

İyi şekilde yorumlanmaz ve rüyayı gören kişinin işlerinin sarpa saracağına, planlarının bozulacağına, evdeki hesabının çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin tüm düzenini alt üst edecek ve sakin giden hayatını fırtınalı bir denize çevirecek olayların baş göstereceği şeklinde ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. kartalgaga dedi ki:

    Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

  2. ahmet_er_19 dedi ki:

    sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

  3. pisluq dedi ki:

    Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle