Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada Beyaz Çorap Görmek:

Rüyada beyaz çorap görmek, rüyayı gören kişinin, çok düzgün, namuslu ve anlayışlı bir kişi ile dünya evine gireceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, hayatın tadına varacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına ve bu haber ile mutluluğunun iki kat artacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Çorap Hediye Almak Görmek:

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok önemli olmayan bir konu hakkında çok doğru kararlar vereceğine, bu önemsiz konunun daha da büyümeden çözüme kavuşturulacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine ve çok daha başka şeyler için çalışmaya ve uğraşmaya devam edileceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Çorap Giymek Görmek:

Uzun zamandan beri kalbinin kapılarını aşka kapamış olan rüya sahibinin, kendisine uygun, namuslu, iyi kalpli ve hoşgörülü bir kısmet ile karşılaşacağına, kısa bir birbirini tanıma döneminden sonra iki taraf içinde hayırlı bir olay olan evlilik yoluna gireceklerine ve çok mutlu olup bir ömür boyu huzur içinde yaşayacaklarına ifade edilir.

Rüyada Beyaz Çorap Almak Görmek:

İş hayatında çok kısa bir zaman içinde yapılacak küçük bir iş ile kazanılacak küçük bir miktar paraya delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bu atılımlar sayesinde çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve yeni işler için çalışmalar yapılacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Çorap Yıkamak Görmek:

Uzun zaman önce yaşadığı bir kalp kırıklığından ötürü çok büyük üzüntüler yaşayan rüya sahibinin, bu acıyı ve üzüntüyü bir türlü unutamadığına, sürekli hatırladığına ve çok uzun yıllar boyunca da unutmayacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mrdrea dedi ki:

    Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

  2. kartal_magduru_985 dedi ki:

    bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

  3. esra18 dedi ki:

    Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle