Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek

Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek:

Rüyada beyaz çarşaf görmek, asil, aileden görgülü, iyi eğitim almış, hayatını başarılar üzerine kurmuş, düzgün, şahsiyetli, makam ve kariyer sahibi bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin her geçen gün kendine bir şeyler katmak için uğraştığına, hep en iyisini elde etmeyi hedeflediğine, kendisini ve ailesini her şeyin en iyisine ve en güzeline layık gördüğüne işaret eder.

Rüyada Beyaz Çarşaf Giymek Görmek:

Rüyayı gören kişinin azimli, hırslı ve çalışkan olması sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ifade edilir. Rüya sahibinin inancı ve amaçları doğrultusunda emin adımlar atacağına ve mutlaka hak ettiği noktaya geleceğine ifade edilir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Dikmek Görmek:

Zorlukların ve korkuların cesurca üzerine gitmeye, güç sahibi olmaya, maddi anlamda yükselmeye, emeklerin karşılığını eksiksiz şekilde almaya, her işte tatmin olacak ölçüde muvaffak olmaya, hayallerinden vazgeçmemeye ve umutlarına sıkı sıkı sarılarak yaşama karşı heyecan dolu olmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Çarşaf Sermek Görmek:

Bir kişi eğer rüyasında bir yatağa, kanepeye ya da koltuğa beyaz çarşaf serdiğini görürse o kişinin rüyası, kendisinin yaşadığı yerden kısa süreliğine de olsa ayrılacağına, mekan değiştireceğine ve zamanının bir bölümünü başka bir semtte geçireceğine delalet edilir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Ütülemek Görmek:

Rüya sahibinin bir işe niyetlendiğine ve kafasındaki tüm taşları yerine oturttuğunda girişimde bulunarak, o işi gerçekleştirmek için atılıma geçeceğine ifade edilir. Kişi, ihtiyacı olan tüm doneleri elde etmeyi bekliyordur.

Rüyada Beyaz Çarşaf Asmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin sakin, akıllı, sağduyulu, planlı ve stratejik davranması sayesinde bir işten büyük oranda kar edeceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı önemli işlerle kendini ispat ederek, takdir toplayacağı ve terfi edeceği anlamına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mazhar dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek..

 2. mev64 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 3. Ali dedi ki:

  Çok çok güzel B

 4. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek yazıları çok güzel..

 5. hamit dedi ki:

  sağolun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle