Rüyada Beyaz Çanta Görmek

Rüyada Beyaz Çanta Görmek:

Rüyada beyaz çanta görmek, kişinin amellerine ve taşıdığı özelliklere delalet edilir. Beyaz çanta gören kişinin oldukça iyi ve ahlaklı bir kimse olduğunu; herkese karşı iyi niyet besleyip daima güzel ve doğru işler için çalıştığını göstermektedir. Beyaz çanta bazen de hayırlı, namuslu ve her yönden iyi bir kimse ile yuva kurmaya ve bu huzurun ömür boyu sürmesine delalet eder.

Rüyada Çanta Görmek:

Rüyada çanta taşıyan kişi, kendi amellerini, karakterini ve toplum içinde dışarıdan görünen halini taşır. Bu nedenle eğer elinizdeki güzel, şık ve gösterişli bir çanta varsa toplum içinde dikkat çeken bir kimse olduğunuza; elinizde kirli, kötü ve eski bir çanta varsa, karakter anlamında bazı sıkıntılarınız olduğuna ve bazı konularda gevşek davrandığınıza; elinizde parlak bir çanta varsa parlak bir geleceğe delalet edilir.

Rüyada Renkli Çanta Görmek:

Rüyada farklı renklerdeki çantaların farklı yorumları vardır. Siyah çanta, bazı günahların habercisidir veya asil bir adamın sembolüdür; sarı çanta, gören kişi veya çevresindeki kimseler için hastalığa, kısa süreli rahatsızlıklara veya bir belaya işaret eder; kırmızı çanta, gönül ilişkileridir. Yakın zamanda bekarlar için bu rüya aşık olmaya veya evlenmeye işaret eder; yeşil çanta, iyi ve doğru insana, işlenecek sevaplara, iyi bir insan olup dinin vecibelerini yerine getirmeye yorumlanır.

Rüyada Sırt Çantası Görmek:

Rüyada sırt çantası gören kişi bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk sırasında daima güzel ve hayırlı işler başına gelir. Sırt çantası bazen de sorumluluk almaya, birtakım insanların işlerini yapmaya, işini bilen, çalışkan ve her anlamda güçlü bir adama delalet edilir.

Rüyada Çantanın Kırılması Görmek:

Rüyada çantasının kırıldığını gören kişi, uzun zamandır istediği ve planladığı yolculuğa çıkamaz demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ayla dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 2. Ahmet dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 3. kartal_magduru_985 dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 4. world dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. dilek2801 dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. KEZBAN dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 7. kerem dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 8. Sardunya dedi ki:

  cok güzel Rüyada Beyaz Çanta Görmek

 9. yasemin dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle