Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek

Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek:

Rüyada beyaz çamaşır görmek, kişinin ahlakı, yaratılış fıtratı, insani özellikleri kısaca onu insan yapan her türlü manevi duygusudur. Beyaz çamaşır halis ve iyi niyete, temiz bir kalbe, kişinin ahret hayatına, dünya hayatının geçiciliğine ve sürekli ahret için hazırlık yapıp kendisini türlü kötülüklerden alıkoyan iyi niyetli bir kimseye de yorumlanabilir.

Rüyada Beyaz Çamaşır Giymek Görmek:

Rüyada beyaz çamaşır giyen insan, toplum tarafından da sevilen ve ahlakındaki güzellikle herkesin takdirini toplayan iyi bir kimsedir. Bu rüya özellikle günah işleyen, hataları olan kimseler için bu hatalardan dönüşe, pişman olmaya ve günahlara tövbeye delalettir. Beyaz bir çamaşır giyen kişi hayatında yeni bir başlangıç yapar; temiz ve güzel olana yönelir demektir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek:

Rüyada görülen kirli çamaşır, kişinin günahlarıdır. Dikkatsizlikleri sonucunda elde ettiği bu günahlar rüyayı gören kişiye daima zarar getirmektedir. Bu rüya, insanlara yapılan bir uyarı mahiyetindedir. Kirli çamaşır giyenin fıtratı bozulur, doğru yoldan ayrılır, kendisini yanlış işlerle ve yanlış arkadaşlarla bulur. Bu rüya, gören kişiye çevresine ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini hatırlatmaktadır.

Rüyada Çamaşır Yıkamak Görmek:

Rüyasında çamaşır yıkayan kişi, başına gelen bir olaydan ders çıkararak her anlamda daha iyi bir insan olur. Bu rüya gören kişinin düzgün ahlakına ve her yönden kendisine dikkat eden tedbirli bir kişi olmasına da delalettir. Bazı alimlere göre ise bu rüya, çevrenizde bulunan kötülüklerin farkında olduğunuza ve kendinizi bütün bu kötü işlerden sıyırmak için çaba sarfettiğinize delalet eder.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek:

Rüyada görülen çamaşır makinesi, insanların yaptığı kötü eylemleri engelleyen ve onlara doğru yolu gösteren hayırlı bir kimsedir. Bu rüya daha çok fıtrat ve ahlak bakımından mükemmeli herkesin sevdiği bir adamı ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. fatma dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. alev dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 3. SeLim dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 4. KADIR dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 5. Mustafa dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 6. umut dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 7. anay_1978_uzptt dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek..

 8. Tuğçe dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek..

 9. tuIin dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 10. Osman dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle