Rüyada Beyaz Bulut Görmek

Rüyada Beyaz Bulut Görmek:

Rüyada beyaz bulut görmek, kişinin aşırı bağımsızlık düşüncesinin değişmeye başladığını, zaman zaman sevdiklerinin kendisini kontrol etme isteklerine boyun eğdiğini ve huzurunun bozulmasını engellemek adına daha barışçıl, daha sakin, daha hoşgörülü şekilde davrandığını bildirir. Olanakların arttığı bu günlerde sağlıkla ilgili tetkikler yaptırıp kendisine dikkat edecek olan kişinin sahte insanlardan uzak kalarak, çevresinde de bir temizliğe girişeceğine yorulur. Beyaz bulutlar yapılacak güzel başlangıçların, yeniden umut etmenin ve isteklere giden yolda her konuda güvende olunacağının da altını çizer. Genç insanlar için erken yaşta olgunlaşacakları işlere gireceklerini ve gayretlerinin sonuçlarını çok uzak olmayan bir gelecekte fazlasıyla alacaklarını, her türlü kişisel girişimde başarı elde edeceklerini de bildirir.

Rüyada Beyaz Bulutların Resmini Çizmek Görmek:

Rüya sahibinin kalıcı olma arzusuna işaret eden rüya, gelecekte isminin anılmasını isteyen kişinin çok önemli işler yapmak için çaba sarf ettiğini ve zamanını, gücünü doğru şekilde kullandığını işaret eder. Güzel bir aşkın evlilikle noktalanmasına, iyi ve örnek teşkil edecek bir aile kurulmasına da alamettir. Olaylar esnasında sağduyusunu yitirmeden hareket eden kişilerin başarı dolu bir gelecek için sabır duygularını da geliştireceklerini, hedeflerinden hiçbir surette vazgeçmeyerek, yollarında istikrarlı bir şekilde devam edeceklerini alamet eder.

Rüyada Yağmur Bulutları Görmek:

Gerçekleşmesi için zaman gereken işlere girişmeyi, haksızlıktan uzak, hakkaniyetli davranışlarla emeline ulaşmayı delalet eder. Kısa zamanda ele geçecek küçük paraların, kişiyi borçlarından kurtaracak gelirlerin de haberini verir. Her türlü kısmeti işaret eden rüya, biraz daha sabırlı olmanın sonunda kişinin maddi açıdan çok rahat edeceğini bildirir.

Rüyada Beyaz Bulut Görmenin Psikolojik Yorumu:

Kişinin kendisini ciddiye aldığını ve çok önemsediğini, başarısızlığa uğrasa dahi içindeki hırs ve inançla işlerine dört elle sarıldığını delalet eder. Güçlü bir kişiliğin ve büyük bir egonun da işareti olan rüya, iyi niyetli oluşu da bildirir. Sakin bir yapıya, güven veren karaktere de delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. deathman dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 2. hande dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 3. Serpil dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 4. KEZBAN dedi ki:

  cok güzel Rüyada Beyaz Bulut Görmek

 5. Canan dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 6. ece dedi ki:

  Teşekkürler Orhan

 7. Elif dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle