Rüyada Beyaz Boya Görmek

Rüyada Beyaz Boya Görmek:

Rüyada beyaz boya görmek, genellikle kişiyi üzecek bir olayın nihayete ermesi ve o olayın tüm izlerini silecek yeni ve güzel gelişmelerin yaşanacağı müjdesini verir. Beyaz boya murada ermek, isteklerin gerçek olması ve evlilik gibi anlamlara da gelir ve özellikle bekar kimselerin daha evlenmeden önce ev alacaklarını, eşyalarını ve tüm ihtiyaçlarını hazır edeceklerini delalet eder. Beyaz boya görenler aynı zamanda bir fırsat elde eder demektir. Kişiye sunulan bu fırsat hayatını tamamen değiştirebileceği durumlara neden olacağından kişinin çok iyi düşünmesi ve karar vermesi gerekir.

Rüyada Ellerini Beyaz Boya İle Boyamak Görmek:

Masumiyete, kişinin her işinin bileğinin gücü ile hallettiğine, alnı ak ve tertemiz bir şekilde çalışma hayatını sürdürdüğüne çevresindeki herkes tarafından namuslu ve temiz bir insan olarak bilindiğine işaret eder. Beyaz boya muratların gerçek olması demektir ve kişinin ellerine beyaz boya sürmesi kendi iş yerini açması, sonrasında da hayal ettiği her şeye kavuşması, maddi olarak çok güçlü ve zengin bir kimse olması anlamına yorulur.

Rüyada Evi Beyaz Boya İle Boyamak Görmek:

Kişi kendi evini beyaz boya ile boyuyorsa ve bakarsa evlenir, evli ise yeni bir bebekleri olur, hasta birinin evini beyaza boyaması ise kendi çabası ile iyileşeceğine ve yeniden gücünü toplayacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine işarettir. Evinin dışını beyaza boyayan kişiler sıkıntı yaşasalar da başkalarına hissettirmez ve her zaman hallerine şükür ederler. Evin içini beyaza boyamak ise kişinin bütün dertlerinden bir anda sıyrılacağı ve rahatlayacağı anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz Boya Görmenin Psikolojik Yorumu:

Bu rüyayı gören kişinin fazlasıyla hayalci olduğunu simgeler ve kişinin hayal kurma durumlarını fazla abartması neticesinde gerçek hayatı ile düşleri arasında zaman zaman sınırı kaçırdığına ve bazen de hayal ettiği şeylerin sanki olmuş, yaşanmış olduğuna inanmasına da delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. ERDEM dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Beyaz Boya Görmek yazılarınız güzel

 2. myway dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

 3. berna dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 4. bekir dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. demirhan_metin_ dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 6. jackpot_time dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 7. Gülcan dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Orhan

 8. harun dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

 9. kutlu dedi ki:

  Emeğinize sağlık Orhan.

 10. tuIin dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle