Rüyada Beyaz Bez Görmek

Rüyada Beyaz Bez Görmek:

Rüyada beyaz bez görmek, birinin iyiliği için istemeyerek de olsa yalan söylemek zorunda kalınacağını, bu yalanı uzunca süre saklayacak olan kişinin vicdani olarak rahatsızlık hissedeceğini bildirir. Aile hayatında pürüzleri ortadan kaldırmak için çaba gösteren kişilerin, zamanla eşleri ve çocukları ile eskisinden daha iyi iletişim kuracaklarını, ilişkilerinin giderek düzeleceğini de işaret eder. Beyaz bez gören kimseler çok hayırlı kız evlatlara sahip olurlar ve hiçbir zaman ailelerinden yana sıkıntı çekmezler. Düzenli bir hayatı da tabir ettiği gibi, çalışma hayatında sorunsuz zamanlar geçirileceğini, şu an çalışılan işte yükselerek devam edileceğini de delalet eder. Küçük hayır işlerinin, fakirlere az da olsa maddi destekte bulunmanın, sevap hanesine yenilerini eklemenin de müjdesini verir.

Rüyada Beyaz Bez Almak Görmek:

Kişinin ailesine vereceği küçük hediyelerin, küs olduğu kimselerin gönlünü alacağının veya daha önce kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğinin delaletidir. Çekilen vicdan azabından kurtulmak, bir yalanı açığa çıkarmak, hatalardan ders alarak daha düzgün şekilde yaşamak için çabalamak manasına da yorulur.

Rüyada Beyaz Bez Yırtmak Görmek:

Kişinin iyi niyetinin sık sık suistimal edileceğini haber veren rüya, yakın ilişki kurulan kimselere dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizer. İyi bir gelir elde edilen işte yavaş yavaş sıkıntılar çıkacağına ve ele geçen paranın bereketinin kaçacağına, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına işaret edilir. Beyaz bez yırtmak yapılacak yanlışlar yüzünden evliliği iyi giden kimselerin bir anda kendilerini boşanmanın eşiğinde bulacaklarına da işaret eder.

Rüyada Beyaz Bez Görmenin Psikolojik Yorumu:

Çok küçük şeyleri dahi kafasına takıp büyük sorunlar haline getirmenin, tartışmaları gereksiz yere uzatmanın ve uzlaşmacı tavırdan uzak yaşamanın ifadesidir. İyi niyetli olunsa da kendisini ifade edemeyen kişinin sürekli olarak yanlış anlaşılmalar içinde kalacağına da işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. dcreina dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. Canan dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 3. fatoş dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 4. black dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 5. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 6. ahmetkutukoglu dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 7. Elif dedi ki:

  Tsk Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle