Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmek

Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmek:

Rüyada beyaz başörtüsü görmek, hayırlı bir haber alarak aile içinde şenlikli bir ortam yaşanacağını, haneye gelen bu güzel haberin herkesin hayatında farklı şekillerde fırsatlara neden olacağını delalet eder. Beyaz başörtü gören kişi için yaşadığı bir haksızlıktan kurtulmak, rüştünü ispat etmek, hayırlı işler yapmak, sevap işlemek manasına gelir ve rüya sahibinin kaderine karşı gelmeyeceğini, başına gelen her türlü iyi ve kötü olayı Allah’ın bir takdiri olarak yorumlayacağını, asla isyan etmeyeceğini ve tamah içinde bir ömür geçireceğini tabir eder. Mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak için gerekli şartların yerine geleceğini müjdeleyen rüya bekar kimseler için çevrelerindeki herkesin onayını alan güzel bir kısmetle karşılaşıp tez zamanda nişan yapılacağını da müjdeler.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Takmak Görmek:

Dini konulara merak salacak olan bayanların eşleri veya aileleriyle bu konuda konuşacaklarını ve bir süredir gönülden istedikleri gibi kapanacaklarını ifade eder. Yepyeni bir hayata başlamak demek olduğu gibi, dileklerin de kabulü olarak delalet edilir. Kişinin bembeyaz bir sayfa açacağını, günahları için ettiği tövbelerin kabul olacağını ve bundan sonraki yaşamında daha sakin, daha mutlu ve günahtan uzak biri olarak devam edeceklerini delalet eder.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Satın Almak Görmek:

Kişinin onurlu ve kendinden emin hayatında her zaman disiplinli çalışmalarıyla takdir toplayacağını, şartlar ne olursa olsun asla kendisini bozmadığı gibi, aynı zamanda prensiplerinden de ödün vermeyeceği için çevresinde pek çok kişinin kıskançlık damarlarını kabartacağını haberdar eder. Çok büyük başarıların, toplum tarafından kabul görmenin ve aile üyelerince sevgi, saygı görmenin işaretidir. Kişi için İslami hayatın çok önemli olduğuna, dünyevi zevkler kadar ahireti de düşünerek hareket edeceğini işaret eder.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmenin Psikolojik Yorumu:

Düşünceleri ve yaşadığı hayat arasında bazen çelişkilere düşen kimselerin çözümü inançta bulduklarını, kendilerini inandıkları konularda tatmin edebildiklerini ve yaşamlarını da bu yönde şekillendirdiklerini ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Eylul dedi ki:

    valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

  2. İnci DÜNYA dedi ki:

    Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmek yazısı güzel tşkler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle