Rüyada Beyaz Balık Görmek

Rüyada Beyaz Balık Görmek:

Rüyada beyaz balık görmek, çok hayırlı ve kişi için pek çok güzel gelişmenin haberini veren bir rüyadır. Hayırlı kısmetlerin kapıda olduğuna ve özellikle bekar kimselerin kalplerindeki gibi bir kimseyle birlikte yuva kuracaklarının haberini verir. İyi ve dürüst kişilerle arkadaşlık edildiğine, kişinin yanındaki kimselerin her zaman ona destek verdiğine de delalet eder. İş açısından sorun yaşamakta olanlar için yakın zamanda bu problemlerin nihayete ereceğine ve rahat nefes alarak yollarına kendilerinden emin bir şekilde devam edeceklerine, sorunsuz geçecek güzel bir döneme işarettir. Temiz ve bereketiyle gelen kısmetlerin, helal yoldan kazanılan rızkın ve her zaman var olacak huzurun simgesi olan beyaz balık, rüyayı gören kimsenin hayat boyu mutlu beraberlikler yaşayacağını, özellikle ailesiyle beraber çok güzel bir geleceğe sahip olacağınına yorulur.

Rüyada Beyaz Balık Yemek Görmek:

Hayatın kişiye tüm nimetlerini sonuna kadar sunacağına ve iyi şansın her zaman kişinin yanında olacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına da delalet edilir. Beyaz balık yiyenin düğünü güzel olur. Özellikle bekarlar için zengin ve kişinin hayatını tamamen değiştirecek bir kısmetin varlığına işaret eder.

Rüyada Beyaz Balık Tutmak Görmek:

Rüya sahibinin kendisine olan güvenini tazeleme fırsatı bulacağına ve kazancını artırmak konusunda sorunları geride bırakıp akıllıca adımlar atacağını, şansın da yanında olmasıyla beraber hayatını istediği şekilde düzene sokacağını işaret eder. Her ne olursa olsun kişinin ahlaki prensiplerine bağlı kalacağını, sorunlarla karşılaştığında kendini salmak yerine daha da azimli bir şekilde çalışmaya devam edeceğini de ifade eder.

Rüyada Beyaz Balık Görmenin Psikolojik Yorumu:

Rüya sahibinin ahlaki değerlere olan düşkünlüğü ve verdiği önemi gösterir. Kişinin kendince oluşturduğu prensiplere sanki kanunmuş gibi sıkı sıkı bağlı kaldığına, hiçbir zaman güçsüzlüğünü göstermeyip, her koşulda dimdik ayakta durmak için çabaladığına delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ally dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 2. kantan_ali_961 dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 3. Birisi dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 4. Dogan dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

 5. Tuğçe dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beyaz Balık Görmek..

BİR YORUM YAZ
site ekle