Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek:

Rüyada beyaz ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında uzun zamandır ortaya koymak istediği işlerde karşısına çıkan ve gerçekleştirmek istediği bütün çalışmaları engelleyen sorunları çözeceğine ve kendisine epey bir süredir yük olmuş olaylardan ve insanlardan kurtulup rahata ereceğine işaret edilir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek Görmek:

Rüyada beyaz ayakkabı giymek, rüya sahibinin, hayalini kurduğu ve uzun yıllardan beri yapmak istediği şeye yavaş yavaş fakat dikkatli adımlarla ilerlediğine ve çok büyük ve başarılı bir proje olacağına ifade edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında bir anda bir sorunla ya da büyük bir sıkıntıyla karşılaşacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Çıkarmak Görmek:

Rüyada beyaz ayakkabı çıkarmak, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri sorun yaratan kişisel ve parasal sorunların en kısa sürede son bulacağına ve rüya sahibinin ferahlığa çıkacağına delalet edilir.

Rüyada Kırmızı Renkli Ayakkabı Görmek:

Rüyada kırmızı renkli ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili bir yolculuk planı olduğuna ve en kısa zamanda bu yolculuğa çıkacağına alamet edilir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek:

Rüyada yırtık ayakkabı görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük ve geri dönülemeyecek sıkıntılara girip uzun süre ayakta kalmaya çabalamasına rağmen en sonunda iflas edeceğine ve çok büyük zorluklar yaşayıp ömür boyu sıkıntı çekeceğine işaret edilir.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Görmek:

Rüyada ayakkabısını kaybettiğini gören kişinin, çok kötü ve çok büyük sıkıntılar yaşanacak bir döneme girip çok ağır bir hastalık çekeceğine ya da ailesi ile arasının bozulacağına ifade edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, kendisi ile bazı problemleri olduğuna işaret  edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Canan dedi ki:

    Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

  2. necla dedi ki:

    elinize saglık teşekkurler Admin…

  3. windows dedi ki:

    Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle