Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek Görmek

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek Görmek:

Rüyada beyaz ayakkabı giymek, şanssızlık olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin zorluklarla ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle meslek hayatındaki başarısının düşeceğine ve bu durumun tüm hayatını etkileyeceğine delalet eder. Borçlanmaya, hastalanmaya, geçim sıkıntısı içine düşmeye, hayal kırıklığına uğramaya, umutsuzluğa kapılmaya, yaşamdan elini eteğini çekmeye, düşünceli, üzgün ve mutsuz olmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giydiğini Görmek:

Rüya sahibinin düşünmeden atacağı adımlar nedeni ile zarar edeceğine, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, moralinin ve motivasyonunun düşeceğine bunun da kendisine başarısızlık ve mağlubiyet getireceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Spor Ayakkabı Giymek Görmek:

Rahatlık, ferahlık, esenlik ve gönül hoşluğu içinde olmaya, huzur içinde yaşamaya, kafa karışıklığından, karamsarlıktan, kişinin kendini kötü hissetmesine neden olan sorunlardan kurtulmasına ve hem bedenini hem de ruhunu karamsar düşüncelerden arındırmasına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Giymek Görmek:

Rüyasında beyaz topuklu ayakkabı giydiğini gören kişinin rüyası, kendisinin dış görünüşüne, estetiğe, kişisel bakımına ve süsüne çok değer verdiği anlamına yorulur. Rüya sahibi, kendine olan sevgisi, saygısı ve özgüveni sayesinde her daim temiz ve bakımlı olmaya çalışıyordur.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek:

Rüyayı gören kişi için iyi değildir. Sağlık sorunlarına işaret eder ve kötü günlerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibi hiç beklemediği sözler işitebilir, haberler alabilir ya da tatsız durumlar yaşayabilir bunun neticesinde de hastalanabilir diye ifade edilir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Satın Almak Görmek:

Hayra kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve yeni değişiklikler yaşanacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Yıkamak Görmek:

Rüya sahibinin bulunduğu noktanın kendisini tatmin etmediğine ve kişinin daha iyi seviyelere gelmek adına çabaladığına delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Aliş dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. İnci DÜNYA dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 3. karamurat19821 dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 4. kadir dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 5. Ülkü dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 6. kardelen dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 7. hocetin dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 8. ŞERİFE dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

 9. Vahide dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle