Rüyada Beyaz Atlet Görmek

Rüyada Beyaz Atlet Görmek:

Rüyada beyaz atlet görmek, kişinin sahip olduğu sırlara, yeni bir başlangıç yapmasına, hayatında gerçekleşecek hayırlı ve güzel olaylara, geçmişte yaşadığını kötü olayların üzerine bir sünger çekip geleceğe bakmanız gerektiğine delalettir. Bazen de bu temiz kalpli bir kimse ile karşılaşıp ondan yardım görmeye de delalet edilir.

Rüyada Beyaz Atlet Giymek Görmek:

Rüyada beyaz atlet giyen kişi yaptığı hatalara pişman olarak kendisine çeki düzen verir ve gerçekleştirdiği günahlara tövbe eder demektir. Bu rüya, kişinin yaşadığı bazı kötü anıları unutturacak güzel ve hayırlı hadiselere, alacağı çok müjdeli bir habere, toplum içinde saygın bir yer edinmeye ve güzel bir adla anılmaya delalet eder.

Rüyada Beyaz Atletin Kirlenmesi Görmek:

Rüyasında beyaz bir atletin kirlendiğini gören kişi, doğru yoldan ayrılarak bazı kötülükler yapar veya büyük bir günah işler. Bu rüya hidayetten sonra sapıklığa, kötü insanlarla düşüp kalmaya ve bu nedenle yapılacak hatalı hareketlere, toplum içinde küçük düşmeye veya insanlar tarafından dışlanmaya alamet eder.

Rüyada Temiz Atlet Görmek:

Rüyada görülen temiz atlet kişinin güzel anılarıdır. Bazen de bu rüya gelecekte sizi çok güzel günlerin beklediğine, sıkıntılara sabrederseniz sonunda çok güzel mükafatlar alacağınıza delalet edilir.

Rüyada Atlet Yıkamak Görmek:

Rüyada atlet yıkayan kimse yaptığı hatalarına pişman olarak bu hataların hepsini telafi edecek davranışlarda bulunur. Böyle bir rüya kişinin yeni bir sayfa açmasına, kötülüklerden ve zararlı arkadaşlardan kurtulup rahatlamasına, iş hayatında ulaşacağı güzel başarılara, makam ve mevki olarak yükselmeye bazen de bekarlar için evliliğe delalet edilir.

Rüyada Atlet Satın Almak Görmek:

Rüyada atlet satın alan kişiye, çok yakın olduğu bir kişi tarafından önemli bir sır verilir. Bu rüya genellikle sözlere, yemin etmeye, rüya sahibine emanet edilecek sırlara veya yapılacak sohbetlere alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Aysen dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 2. oguzhan dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 3. Dilek dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 4. Gülcan dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 5. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. seyfullah dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 7. kartalgaga dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Beyaz Atlet Görmek

 8. ece dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle