Rüyada Beyaz Ata Binmek Görmek

Rüyada Beyaz Ata Binmek Görmek:

Rüyada beyaz ata binmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibini için sıkıntılı günlerin sona ermesi ve yeni başlangıçlar yapması anlamına gelir. Kişi, kendisini hüzünlendiren, üzüntü veren olaylardan kurtulur. Bunalımlı günlerden çıkıp güzel günlere doğru bir geçiş yapacaktır. Hayatına tertemiz bir sayfa açacak olan rüya sahibi mutluluğu sonunda bulacaktır. Çevresi ile olan ilişkileri güzel bir boyuta ulaşacak demektir.

Rüyada Beyaz At Görmek:

Rüyada beyaz at gören kimse, beyaz rengin verdiği saflığı ve temizliğe sahip olur. Rüya sahibi, hayatında çok güzel şeyler yaşayacaktır. Rüyada at görmenin güzel bir rüya olması rüyada beyaz at görmeyi daha da güzel hale getiriyor. Yaşam boyu başarılı bir hayat ve hem maddi hem de manevi bir rahatlığa kavuşulacak demektir.

Rüyada At Görmek:

Rüyada at görmek, atın rengine göre farklı şekillerde ifade edilir. Rüyada siyah at görülmesi, zenginliğe ve saygınlığa alamet eder. Kırmızı at görmek, rüya sahibinin bazı işlerinin bozulacağına ve istenmeyen olayların yaşanacağına işaret eder. Boz renkli bir görmek ise, düşmanlara karşı kazanılacak zaferler anlamına yorulur.

Rüyada Ata Binmek Görmek:

Rüyada ata bindiğini gören kimse, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacaktır. Bu rüya, rüya sahibi için zenginliğe delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ata binmek, başarılı bir hayata ve arzulanan aşkın sonunda bulunacağına işaret eder. Üzerinde yük olan bir at gören kimse, maddi sıkıntılar yaşar ve iflas eder demektir.

Rüyada Pembe At Görmek:

Rüyada pembe at görmek, hayaller kurmaya ve bu hayallerin gerçekleşmesi için bazı girişimlerde bulunmaya işaret eder. Rüya sahibi, hayatının kalan kısmında bazı planlar yapar, ilerisi için gerçekleşmesini arzuladığı hayalleri olacaktır. Bunları gerçekleştirmek rüya sahibinin çabalarına bağlıdır. Eğer herhangi bir şekilde gerçekleşmesi için girişimlerde bulunmazsa gerçekleşmesi de mümkün olmayacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. dursun dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 2. emre dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 3. nursima dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Beyaz Ata Binmek Görmek yazıları çok güzel..

 4. mazhar dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 5. tuIin dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle