Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada Beyaz At Görmek:

Rüyada beyaz at görmek, hayırlara yorulur ve rüya sahibinin krallara layık bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Kısa sürede gelecek ve ömrü boyu devam edecek başarıya delalet edilir. Rüyayı gören kişinin emeklerini ve hayallerini boşa çıkarmayacak gelişmelerin yaşanacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına işaret eder. Ün sahibi olmaya, itibar kazanmaya ve takdire layık görülmeye işaret eder.

Rüyada Beyaz Ata Binmek Görmek:

Bir kişi rüyasında beyaz bir ata bindiğini görürse o kişi hayattaki en büyük arzularına kavuşur. Bütün emelleri gerçek olur, ettiği duaları Allah katında karşılık görür, hayatı zaferlerle dolu geçer demektir. Rüyada beyaz ata binmek, rüya sahibinin tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağı anlamına yorulur.

Rüyada Beyaz At Sürüsü Görmek:

Rüyada beyaz at sürüsü görmek, arka arkaya gelecek hayırlı haberlere, alınacak üstün başarılara, çifte mutluluklara işaret eder. Rüya sahibinin şu sıralar çok önemli ve büyük kısmetleri olacağı, belki de hayatının en şanslı olacağı dönemi yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz At Sevmek Görmek:

Rüyada beyaz at sevmek, rüyayı gören kişinin muradına ereceği ve sevdiği kişiye kavuşacağı anlamına gelir. Sadece duygusal zenginliğe ve mutluluğa tabir edilmez, rüya sahibinin iş hayatında gönlünde yatan aslana da kavuşacağına delalet edilir.

Rüyada Beyaz At Yavrusu Görmek:

Rüyada beyaz at yavrusu görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak büyük fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatının işi gözüyle baktığı ve tüm umudunu bağladığı işi başarmak için ona biraz daha fazla yaklaşacağı ile ifade edilir.

Rüyada Beyaz At Kesmek Görmek:

Rüyada beyaz at kesmek, kişinin kendi eliyle kendi şansının önünü keseceğine ve kısmetine mani olacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. cemay dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 2. ŞERİFE dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Beyaz At Görmek yazılarınız güzel

 3. papatya88 dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 4. ensaerva dedi ki:

  Beğendim. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle