Rüyada Besmele Görmek

Rüyada Besmele Görmek:

Rüyada besmele görmek, hayır içinde kalmaya, güzel amellere sahip olmaya, amaçlarını gerçekleştirmeye, Allah’ın mucizelerini yaşama şansına ermeye, dünya nimetlerinden arzu edildiği oranda faydalanmaya, rahat bir yaşama kavuşmaya, lüks, bolluk ve bereket içinde olmaya, illet hastalıkları atlatmaya, zorluklara göğüs germeye, acılara karşı metanet göstermeyi öğrenmeye işaret edilir. Rüyada besmele görmek, mutluluk, şifa, uzun ömür ve zenginlik olarak ifade edilir.

Rüyada Şehadet Getirmek Görmek:

Rüyada şehadet getirmek, rüyayı gören kişinin dünya yaşamındaki güzelliklerin tadını varmak ve güzel bir yaşam sürmek için çabaladığı gibi ölümden sonraki hayatı da hep hatırında tutup hayır ve sevap işleri yaptığına, göğsünün iman, Allah ve peygamber sevgisi ile dolu olduğuna delalet eder.

Rüyada Kelime-i Şahadet Getirmek Görmek:

Rüyada şahadet getirmekle kelime-i şahadet getirmek esasen aynı anlama gelmektedir ve benzer şekilde tabir edilmektedir. Kendini yalan dünyanın işlerine fazla kaptırmamış, ahiret inancı taşıyan, hak yolunda güzel ameller işleyen ve Allah’a yakınlaşmak için onun yolunda yapılabilecek her vecibeyi yerine getirmek isteyen bir kişiye alamet eder.

Rüyada Eüzü Besmele Çekmek Görmek:

Rüyada eüzü besmele çekmek, Allah’ın kendisine nasip ettikleri için her nefesinde ona şükrü eda eden, hayır sahibi, inancı yerinde, gerçek müminler arasında olmak için çabalayan, buna uygun davranan ve bu yolda üzerine düşeni gönülden yerine getiren kimseye ifade edilir.

Rüyada Bismillahirrahmanirrahim Demek Görmek:

Rüyada bismillahirrahmanirrahim dediğini gören kişiye Allah tarafından her dilediği nasip olur diye kabul edilir ve kişinin el açıp yaradana ettiği duaların kabul olacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına delalet edilir.

Rüyada Besmele Yazmak Görmek:

Rüyada besmele yazmak ya da besmele-i şerifeyi yazmak rüya sahibinin Allah’ın yarattıklarını sevmeyi ona hizmet kabul eden kimse olduğuna işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. osman dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. love dedi ki:

  cok güzel Rüyada Besmele Görmek

 3. Ahben dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 4. intelv2 dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 5. pegasus dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 6. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle