Rüyada Beşik Görmek

Rüyada Beşik Görmek:

Rüyada beşik görmek herkes için mutlaka iyi bir olaya ya da hayırlı bir menfaate delalet eder. Hasta kimseler için deva bulup sağlına geri kavuşmaya, borçlu kişiler için borcunu ödemeye, alacaklı kişiler için alacağın tahsil etmeye, darlıkta olanlar için bolluğa kavuşmaya ifade edilir. Rüyada beşik görmek anne için bebek hayali kurmak, evli olmayan kişi için güzel bir evlilik yapma arzusu taşımak şeklinde de işaret edilir. Beşiğin dolu olması yani içinde bir bebeğin olması kişinin başındaki kara bulutların dağılması anlamına gelirken boş beşik ve boş beşiğin rüya sahibi tarafından sallanması büyük musibetler yaşamak şeklinde delalet edilir. Rüyada beşik gören kişinin düşmanlarının da çok olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi sürekli bu düşmanlarla uğraşmak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Beşik Kurmak Görmek:

Rüya sahibi için hayırlı gelişmeler şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Beşik Sallamak Görmek:

Rüyada içinde bebek olan bir beşiği sallamak, şans ve uğur, içinde bebek olmayan bir beşiği sallamak kısmetsizlik ve şansızlık demektir.

Rüyada Beşik Almak Görmek:

Hayırlı bir yuvaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya duyulan özleme ya da arzuya yorulur. Rüyasında beşik aldığını gören kişinin gönlünde kız evlat sahibi olmak varsa kızı, erkek evlat sahibi olmak varsa oğlu olur.

Rüyada Beşik Kırılması Görmek:

Rüya sahibinin alacağı acı bir habere delalet eder. Bu acı haber muhtemelen evlatlarından ya da hane halkından birine ait olacak demektir.

Rüyada Beşik Kertmesi Görmek:

Rüya sahibinin tüm dertlerini ve sorunlarını unutmasını sağlayacak kadar güzel insanlarla karşılaşması anlamına yorulur. Rüyasında bir beşik kertmesi olduğunu gören kişi müjdeli haberler alacak ve hayatı yolunda gidecek demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. burhan dedi ki:

    Harika B

  2. myway dedi ki:

    Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

  3. gul dedi ki:

    Allah hepinizden razı olsun .

BİR YORUM YAZ
site ekle