Rüyada Beşibirlik Görmek

Rüyada Beşibirlik Görmek:

Rüyada beşibirlik görmek, rüyayı gören kişinin şansının, bahtının açık, kısmetlerinin de bol olacağı anlamına yorulur. Rüya sahibi kendisine atılım yaptıracak, zafer ve başarı getirecek işlere girecek, bolluk, bereket getirecek adımlar atacak ve hayal ettiği rahat hayata kavuşacak demektir. Gelecek günlerin çok verimli, hayırlı ve güzel olacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine yorumlanır.

Rüyada Beşibirlik Altın Görmek:

Rüyada beşibirlik altın görmek de, tıpkı beşibirlik görmek gibidir. Hayırlı ve uğurlu olacak kararlar almaya, yeni projelere atılmaya, ticarette kazanç ve bereket getirecek yollara girmeye ve kar elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin sermayesini arttıracak işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Beşibirlik Bulmak Görmek:

Rüyayı gören kişi için adeta sürpriz denilebilecek bir gelişme yaşayacağına bu durumun da hem özel hem de sosyal hayatını olumlu yönde etkileyeceğine, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına delalet eder. Variyet elde etmeye ve lüks içinde olmaya ifade edilir.

Rüyada Beşibirlik Takmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin çok istediği bir arzusunun yerine geleceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına ve hayatı boyunca gülmesi için en büyük sebep sayılacak bir kazanım elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin bir duasının kabul olacağına ya da dileğinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Beşibiryerde Görmek:

Mertebe sahibi olmaya, yükselmeye, ilerlemeye, saygınlık elde etmeye ve rakipsiz kimse haline gelmeye delalet edilir. Rüya sahibinin elini attığı işlerde muvaffak olacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin özellikle de meslek hayatının en parlak günlerini geçireceği ve maddi, manevi olarak güçleneceği, çevre edineceği ve büyük bir varlık elde edeceği anlamına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ugur dedi ki:

    Güzel konaya değinmişsin. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle