Rüyada Beş Görmek

Rüyada Beş Görmek:

Rüyada beş görmek, diğer rakam görülen rüyalar gibidir ve genellikle rakamla beraber görülen nesne veya olaylar göz önünde bulundurulmalı, rüyanın anlamı diğer sembollerle beraber ortaya koyulmalıdır. Beklenen veya istenen bir durumun gerçekleşmesi için beş vakit gerektiğine işaret eden rüya aynı zamanda kişinin yaşamında beş rakamı ile belirlenen bir tarihte veya zamanda güzel değişikliklerin olacağına da müjde olarak görülür.

Rüyada Beş Parmak Görmek:

Beş el parmağı görmek kişinin emek gücü ile geleceği mevkiye işaret ederken, güç kazanacağı olumlu fırsatların da kapıda olacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına veya sanatı ile ülke çapında herkes tarafından beğeni toplayacak işlere imza atacağına delalettir. Özellikle sanatla uğraşan kimselerin kendilerini ortaya koyabilecekleri önemli bir olayın gerçekleşeceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına işarettir.

Rüyada Beş Lira Görmek:

Kağıt beş lira görmek kişinin kazancında artışa ve maaşında zam almasına yorulur. Bozuk beş lira görmek ise sıkıntıya alamet eder ve kişi hakkında çirkin bir iftiranın gündeme gelmesi olarak da görülebilir. Beş lira görmek kişinin küçük bir maddi kayba uğrayacak olmasına ya da giriştiği bir işten çok fazla olmasa da zarar ederek kısa süreliğine moralinin bozulacağına ifade edilir.

Rüyada Beş Taş Görmek:

Bir anda ortaya çıkacak dedikodularla kişinin zor zamanlar yaşayacağına ve uğursuzlukların peş peşe sıralanması yüzünden gelecek günlerin de kişi için oldukça zor ve stresli şekilde geçeceğine işarettir. Beş taş görmek düşmanlardan gelecek hamlelere ve maddi açıdan zarar içinde kalmaya yorulur.

Rüyada Beş Görmenin Psikolojik Yorumu:

Kişileri diğerlerinden ayırdığı düşünülen maddi güce fazla odaklanmanın sonucunda materyalist bir tavır geliştirildiğine, her fırsatı paraya çevirmek için hamle yapan rüya sahibinin duygusal açıdan giderek yalnızlaştığına delalettir. Bu rüya sembolik olarak takıntılı yani obsesif bir hayat tarzına sahip olmanın da açıklamasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Bu adam dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 2. lutfiye dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 3. Edibe dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. Like dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. nesrin dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 6. apo dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Beş Görmek..

BİR YORUM YAZ
site ekle