Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada Berrak Su Görmek:

Rüyada berrak su görmek, rüyayı gören kişinin, sağlığının yeteri kadar iyi olacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda, yaşanan sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandan beri çalışma hayatında görülen parasal sorunların aşılacağına ve uğranılan zararın geri kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Su Aktığını Görmek:

Gerçekleştirilen projeler sayesinde çok büyük başarı kazanmaya, kazanılan başarının yöneticiler tarafından takdir edilip terfi ile ödüllendirilmesine ve çok büyük kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada Berrak Su İçmek Görmek:

İş hayatında gerçekleştirilen başarılar sayesinde çok büyük miktarda para kazanıp refah içinde ve mutlu bir hayat sürüleceğine yorumlanır. Ayrıca, çok hayırlı ve güzel günlerin yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Berrak Su Birikintisi Görmek:

Çok hayırlı ve güzel günler görüleceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına, parasal sıkıntıların son bulacağına ve borçların kapatılacağına işaret eder.

Rüyada Berrak Su ve Balık Görmek:

Sağlık ile ilgili herhangi bir sorun olmadığına, çok huzurlu ve rahat günler yaşanacağına ve çok hayırlı işler ve hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına delalet edilir. Aynı zamanda, çok sevindirici haberlerin geleceğine ifade eder.

Rüyada Berrak Suda Yılan Görmek:

Parasal sorunların son bulması ile çok mutlu olunacağına ancak rüyayı gören kişinin etrafında ailenin huzurunu bozmak ve aile bireylerinin arasını açmak isteyen bir kişinin bulunduğuna ve dikkat edilmezse eğer amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Berrak Abdest Almak Görmek:

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında çok büyük bir destek alacağına, bu destek sayesinde ferahlığa çıkacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına ve şimdiye kadar uğradığı zararın açtığı sıkıntıyı kapatacağına ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yagmur dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 2. mopus43 dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 3. burcin dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

 4. Atilla dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle