Rüyada Berrak Deniz Görmek

Rüyada Berrak Deniz Görmek:

Rüyada berrak deniz görmek, güzelliklere işaret eder. Rüya sahibi, dünyanın bütün güzelliklerine layık olacaktır. Cenneti dünyada görecektir. Dünyanın zevklerini tadacak ve yapacağı işlerde pişman olmamak için dikkatli adımlar atacak demektir. Rüya sahibi, mal sahibi olacaktır. Denizin berraklığı malın değerlenmesine delalet eder. Rüyayı gören kişi, mantıklı, gerçekleşebilecek hayaller kurar. Bu hayalleri gerçekleştirebilmek için de adımlar atıcaktır.

Rüyada Deniz Görmek:

Rüyada deniz görmek, arzuların gerçekleşmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallini kurduğu şeyler teker teker gerçekleşicek demektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada deniz görmek, tehlikeli işlere alamet eder. İş dünyasında meşakkatli yollardan geçilecek ve zor kazanç elde edilecek demektir. Ancak zorlanmak sonunda gelen kazancın daha tatlı olmasını sağlayacaktır.

Rüyada Berrak Su Görmek:

Rüyada berrak su görmek, şifa anlamına gelir. Rüya sahibi hastalıklarından, üzüntülerinden, kederlerin kurtulur ve sakinliğe kavuşur. Hayatında yapmak isteyip de ertelediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacak. Ayrıca yaşantısında önemli tecrübeler edinecek, bu tecrübelerini çevresindeki insanlarla paylaşacaktır. Rüya sahibi insanların kendi görüşlerine değer verdiği, onun sözlerini dinlediği bir kişi olacak demektir.

Rüyada Mavi Deniz Görmek:

Rüyada masmavi bir deniz gören kimse, günahlarından arınacaktır. Geçmişte yaptığı davranışların yanlışlığını fark edip tövbe edecek ve sevap kazanmaya başlayacaktır. Hayatının geri kalan kısmını bu şekilde manevi dünyasında güzel şeyler yaparak zenginleştirmek isteyecek demektir. Aynı zamanda rüyada mavi deniz görmek, rüya sahibinin hayatının olgunlaşması anlamına da yorulur.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek:

Rüyada dalgalı deniz gören kimse, kafir olur. Günah işlemekten çekinmeyen, haramdan zevk alan bir kişiliği olur. Bu davranışları çevresinde de nefret duyguları uyandırır. Rüya sahibi yaptığı hareket ve davranışlarının yanlışlığını bilmesine rağmen yapmakta ısrarcı olması onun Allah katında düşmesine ve cehennem azabını dünyada yaşamasına neden olacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. deryab_2015 dedi ki:

    Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

  2. İsmail dedi ki:

    Bu siteyi çok begendim Rüyada Berrak Deniz Görmek yazılarınız güzel

  3. fatma dedi ki:

    çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle