Rüyada Bere Görmek

Rüyada Bere Görmek:

Rüyada bere görmek, canlanmaya, tazelenmeye, hayat ve moral bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin yaşam enerjisinin ve isteğinin artacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına ifade edilir. Hayal kırıklıklarının, üzüntünün ve kederin arkada kalacağına, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, hayatın yoluna girmeye başlayacağına ve güzel günlerin çok yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada Bere Takmak Görmek:

Rüyada bere takmak, rüya sahibinin kendine dert edindiği ve kafasını kemirip duran kaygılarının ne kadar yersiz ve anlamsız olduğunu fark edeceğine işaret edilir. Huzur bulmaya, kafa dağıtmaya, rahatlamaya, keyfe ve eğlenceye kavuşmaya delalet eder. Kişiyi üzen ve karamsarlığa sürükleyen her türlü korkuların bitmesi anlamına yorulur.

Rüyada Siyah Bere Görmek:

Rüyada siyah bere görmek de siyah bere takmak da aynı şekilde tabir edilir ve iyi şekilde yorumlanmaz. Can sıkıntısına, moral bozukluğuna ve rüya sahibinin sinirlerinin ok kadar gergin olacağı günlere işaret eder.

Rüyada Kırmızı Bere Görmek:

Rüyada kırmızı bere görmek, çok hayırlı anlamlara yorulur. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, dileklerinin kabul olacağına ve ayrı kaldığı kişilere kavuşup hayatının belki de en mutlu dönemini yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada Mavi Bere Görmek:

Rüyasında mavi bir bere gören kişinin kafasında gitmek istediği bir yer olduğuna ifade edilir. Bu yol keyif için çıkılacak olan ve kişiye kendini çok iyi hissettirecek, tüm stresini ve üzüntüsünü unutturacak temiz ve hayırlı bir yol olarak işaret edilir.

Rüyada Yeşil Bere Görmek:

Rüyada yeşil bere görmek ya da yeşil bere taktığını görmek, rüya sahibinin hak olandan hiçbir vakit vazgeçmeyeceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine delalet eder. İmanlı bir kimse ile değerlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. refaba_2014 dedi ki:

    Emeğinize sağlık Admin.

  2. ebru dedi ki:

    Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

  3. akanborsaci dedi ki:

    sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle