Rüyada Berber Görmek

Rüyada Berber Görmek:

Rüyada berber görmek, çok güzeldir. Bu rüya, hayırlı ve mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında köklü ve muazzam olaylar meydana gelecek, hayatı bir anda kendisine mutluluk verecek yönde değişecektir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına ifade edilir. Rüyada berber görmek, rüya sahibinin meslek hayatında zirveye çıkacağına ve sarsılmaz bir yer edinip kariyerini güçlendireceğine delalet eder. Rüya sahibi, ömür boyu tepesinde olacağı ve çok önemli işlere imzasını atacağı bir koltuğu oturacak demektir.

Rüyada Berber Dükkanı Görmek:

Rüyada berber dükkanı görmek, rüya sahibinin özveri gösterip, tatilinden ve uykusundan fedakarlık yaparak çalışmasının karşılığını hak ettiği şekilde alacağına delalet eder. Rüya sahibi dişi ve tırnağı ile çabalayarak ve kazıyarak, çok önemli işlerin başına getirilecektir diye tabir edilir.

Rüyada Berber Olmak Görmek:

Rüyada berber olmak, rüya sahibinin gereksiz endişe, kuruntu ve korkularından kurtulacağına, kafasının rahat edeceğine, huzurunun da yerine geleceğine ifade edilir. Kişi, içini kemiren tüm kötü duygu ve düşüncelerinden arınacak, keyfi ve ağız tadı yerine gelecek, hop oturup hop kalkan ruh halinden kurtulacaktır.

Rüyada Berbere Gitmek Görmek:

Rüyada berbere gittiğini görmek, uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlara delalet eder. Hayatı zorlaştıracak, kişinin önünde engel olarak duracak, rüya sahibini günlük hayatından bir süre alı koyacak tatsız bir olayın yaşanacağına ve bu nedenle bir süre sıkıntı yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Berberde Tıraş Olmak Görmek:

Rüyada berberde tıraş olduğunu gören kişi, kendi adına iyi ve doğru kararlar alamayacak ve hayatının akışını olumlu yönde değil olumsuz yönde değiştirecek demektir. Kişi, mantığı değil duygularıyla hareket ederek adım atacak ve çektiği zahmeti daha da arttıracak diye delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. asuman dedi ki:

    cok güzel bir site B kategorisi hemde

  2. leyla dedi ki:

    sağolun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle