Rüyada Benzinlik Görmek

Rüyada Benzinlik Görmek:

Rüyada benzinlik görmek, rüyayı gören kişinin özel hayatı ile ifade edilir. Rüyayı gören kişinin çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağı anlamına yorulur. Rüya sahibinin yeni bir sevdanın telaşına düşeceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin mutluluk hormonunun yükseleceğine delalet edilir.

Rüyada Benzinlik Satın Almak Görmek:

Rüyayı gören kişinin yaşamının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine ifade edilir.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek:

Rüyada benzin istasyonu görmek de tıpkı benzinlik görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin özellikle de gönül işlerinden yana kısmetlerinin çoğalacağına, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine ve zenginleşeceğine işaret eder.

Rüyada Benzin Doldurmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin reddedilmeyi göze alarak sevdiği kişinin kapısına gideceğine ve sonucu ne olursa olsun yine de katlanma kararlılığını göstereceğine delalet eder. Rüya sahibinin bunu üzülmeye ve kaybetmeye aldırmadan yapacağına delalet eder.

Rüyada Benzin Deposu Görmek:

Rüyayı gören kişinin işte kaybedeceği ama aşta kazanacağı bir dönem geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin en kötü, en sıkıntılı ve en zor zamanında karşısına hayırlı bir insanın çıkacağına ve kişinin tüm şifayı bu insanda bulacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam aşık olacağına delalet edilir.

Rüyada Benzin İçmek Görmek:

Rüyayı gören kişinin çok riskli işlere atılacağına, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına ve pek çok kişiye göre çılgınca adımlar atacağına ifade edilir ve buna gönül işlerinin de dahil olduğu yorumu yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Sıla dedi ki:

    çok güzel böyle devam edin Admin

  2. betul dedi ki:

    Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

  3. polyana dedi ki:

    çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle