Rüyada Benzinci Görmek

Rüyada Benzinci Görmek:

Rüyada benzinci görmek, iş yaşantısında destek görüleceğini ifade eder ve bugünden sonraki hayatın her türlü sıkıntıdan kurtularak, daha da rahat geçeceğini bildirir. Aksaklıkların sona ereceğini ve kişinin nihayet yüzünün güleceğini müjdeleyen rüya, aynı zamanda aile büyüklerinden gelecek önemli desteğin de tabiridir. Maddi sıkışıklık yaşayan yahut borçları giderek biriken kimselerin ellerinin bollaşacağını, çalışma koşullarının iyileşmesi ve maaş zammı gibi sürprizlerin bu dönemde kişiyi huzura erdireceğini, yapılan her türlü harcamanın mali karşılığını sağlamayı da delalet eder. Miras yolu ile kişiye intikal eden bir malın ya da yüklü paranın sembolü olan rüya, yeniliklerin, atılımların, iş yeri açmanın, birikimlerin değer kazanmasının da habercisi olarak görülebilir. Yakın çevreden ve özellikle yakın arkadaşlardan gelecek her türlü desteğin kişiyi cesaretlendireceğini, girişim yapmak için koşulların en ideal haline kavuşacağını da bildirir.

Rüyada Benzincide Çalıştığını Görmek:

En alt kademelerden başlanan bir işte en yüksek mertebeye erişmek ve yönetici pozisyonuna gelmek, alnının akıyla kazanç elde etmek, her konuda sözü geçen, doğruluktan vazgeçmeyen, gönlü bol, mağdur kimselere de yardım eli uzatan biri haline gelmek demektir. Rüya sahibinin manevi inancının, Allah sevgisinin de etkisiyle çalışma azmini yükselteceğini, zorluklarla mücadele ederek yılmayıp, daha da bileneceğini ifade eden rüya, arzu edilen maddi konuma en kısa zamanda gelineceğini de delalet eder.

Rüyada Benzin Almak Görmek:

Bazı aksilikler nedeniyle yarım kalan işleri tamamlamak, eski gücüne ve sağlığına kavuşmak manasına gelir. Benzin alan kişilerin para sıkıntısı kalmaz ve kimseye borçlu olmazlar. Evli kişiler eşlerinden, bekarlar da ailelerinden her zaman destek görürler demektir. Ailevi sorunların çözüleceği, iş arayanların kendilerine kefil olan tanıdıkları sayesinde hayırlı kısmetler elde edecekleri ve hayallerindeki işe kavuşacaklarını da ifade eder.

Rüyada Benzinci Görmenin Psikolojik Yorumu:

Girişimci ruhun ifadesi olan rüya, yapılacak işlerde çevrenin, sevilen kimselerin, dostların ve aile üyelerinin desteğini bekliyor olmanın yorumudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kartalgaga dedi ki:

    Teşekkürler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle